„Uvidíte design, který nemá v Česku obdoby. A já jsem velice vděčný a poctěn, že jsme mohli být součástí této neskutečné realizace a spolupracovat na ní s AMADEUS Real Estate,“ říká managing partner společnosti Prochazka & Partners Radek Procházka.

„Věřím, že všichni návštěvníci ocení jedinečný design, který promění toto významné místo našeho hlavního města v centrum plné zážitků, her a zábavy,“ dodává.

Autoři rekonstrukce se inspirovali v dalších evropských metropolích. Kromě obchodů a gastronomie si návštěvníci obchodního domu Máj Národní mohou užít nejrůznější zážitkové aktivity a atrakce, dospělí jistě ocení také posezení v designovaných barech, nebo prostory pro oslavy.

Fast food i česká kuchyně 

V prvním i druhém patře se návštěvníci mohou vydat do foodhall s přibližně 750 místy k sezení. Svou nabídku jídel představí například fast foodové řetězce jako jsou Popeyes, Burger King nebo dean&david.

Nebudou však chybět ani restaurace a bistra jako jsou Amerikanos, Rud s pizza, Bali Bali, Banh Mi, českou kuchyni nabídne Prima Bašta a tím to nekončí.

V zážitkovém parku s atrakcemi, který se nachází v horních patrech budovy, si pak vyhrají lidé různého věku. Park totiž nabízí nejen typické atrakce jako jsou prolézačky či skluzavky, ale i závodní simulátory, minigolf či Heroes Park věnovaný superhrdinům.

Jedno z pater se bude věnovat české historii. Nebude tak chybět interaktivní muzeum Back-in-time, které návštěvníky dějinami provede.