Koho neosvěžila voda, ten se zchladil pivem. „Lékaři doporučují dodržovat pitný režim, tak jdu na jedno,“ smál se ve frontě šestadvacetiletý Adam. Na festival jezdí už několik let s partou kamarádů z Plzeňska.

„Je to naše tradice, ve Vizovicích vládne pohodová atmosféra vždycky si to moc užijeme. Dva z party si tady v minulých letech dokonce našli přítelkyně, tak uvidíme, kdo bude další na řadě,“ dodal v dobrém rozmaru.

Koupání na pískovně Náklo 15. července 2023
OBRAZEM: Tropický den u vody. K pískovně Náklo zamířily davy lidí

Ostatně dobrá nálada a vzájemný respekt vládl v celém areálu. Pro nikoho nebyl nic problém a rockeři a metalisti si festival přijeli hlavně užít. „Dorazil jsem ze Zlína, jenom na jeden den. Počasí je na festival sice šílené, ale muzika mi to vynahradí,“ řekl Karel, který přijel se svou manželkou Věrou.

Oba se nejvíce těšili na Europe, Švédsko-norskou skupinu, která letos oslaví neuvěřitelných čtyřicet let od svého debutu. 

Nechybí ani řada atrakcí 

Kromě hudebních zážitků v areálu nechybí ani řada dalších „atrakcí“, které dokreslí odpočinkový prodloužený víkend uprostřed zelených Valašských kopců na Zlínsku.

Zdroj: Iva Nedavašková

Festival nabízí desítky stánků s občerstvením, pivní stany, hospůdky, kavárny, čajovny, obchůdky se suvenýry, tetovací studia, piercing, body-painting, zábavní a herní zóny, exkurze Likérky R. Jelínek s ochutnávkami a mnoho dalších lákadel pro každého. Nechybí ani autogramiádový stan, u kterého ve frontě čekají fanoušci na podpis své oblíbené hvězdy