Přeloučská pobočka UniCredit Bank Expres se má rozšířit o finanční poradenství Partners. Co to konkrétně znamená?
Rozšířením o komplexní poradenství Partners vznikne unikátní koncept bankovní a poradenské pobočky UniCredit Bank Expres – Partners market, kde kromě produktů UniCredit Bank najdete nabídku 50 dalších finančních institucí z řad bank, pojišťoven a investičních společností z celého světa. Klient tak u nás má k dispozici vše o financích pod jednou střechou. Poradíme mu s bankovním účtem, stejně jako s hypotékou, spořením nebo pojištěním. Zároveň se může zcela svěřit do rukou odborníka, který mu připraví dlouhodobý finanční plán na míru. Samozřejmostí takové služby je také pravidelný servis a aktualizace plánu. O klienta je tak v oblasti financí postaráno po všech stránkách.

Co obnáší být majitelem takové pobočky?
Znamená to mít vlastní byznys ve velice perspektivním oboru, kterým finance bezpochyby jsou. Konkrétně pobočka v Přelouči je dnes již zavedená a obsluhuje nyní již více než 300 bankovních klientů a potenciál místních klientů Partners je dalších 1000 osob. Najdete ji na výborném místě v centru města a její výhodou je i nízká měsíční nákladovost, takže majitel se může soustředit na růst byznysu a ziskovost. Pobočka má garantovanou exkluzivitu ve spádové oblasti o rozsahu 40 tisíc obyvatel, takže potenciál růstu je velký. Jiné zavedené pobočky dnes dosahují měsíčního obratu přes půl milionu korun.

Zdroj: Reklamní sdělení

Jaké vlastnosti musí nový majitel mít?
Hledáme osobnost, která region dobře zná a má zde kontakty. Samozřejmě výhodou je i zájem o finance a vůbec zájem podnikat samostatně v bankovnictví a poradenství. Majitel pobočky UniCredit Bank Expres – Partners market do ní investuje nejen kapitálově, ale také ji osobně řídí, a musí tedy být lídrem, kterého práce s lidmi baví.

Na koho se může zájemce o pobočku UniCredit Bank Expres – Partners market obrátit?
Doporučuji podívat se nejprve na náš web www.partnersmarket.cz, kde najde všechny důležité informace včetně vzorového byznys plánu a kontaktního formuláře, po jehož vyplnění se mu ozveme a domluvíme si schůzku. Kontaktovat nás může také prostřednictvím bezplatné telefonní linky 800 63 63 63, kde ho propojí s příslušným regionálním manažerem.

KOMERČNÍ PREZENTACE