Od té doby se technologie výroby a produkty obměnily a zmodernizovaly. Stále však klade důraz u svých produktů na jednoduchou konstrukci a ovladatelnost se zachováním maximální bezpečnosti při práci se stroji.BALKANCAR CZ stále vyrábí a dodává kompletní sortiment manipulační techniky od ručně vedených vozíků, přes skladovou techniku a vysokozdvižné vozíky klasické čelní i terénní, až po průmyslové plošinové vozíky. Od letošního roku společnost přesunula výrobu průmyslových plošinových vozíků, u kterých patří BALKANCAR k lídrům na trhu, do nového výrobního závodu ve Vrbičanech u Litoměřic. Od zákazníků vzešel požadavek na úpravu vozíku pro komunální služby s různými nástavbami, ale se zachováním ekologického a úsporného akumulátorového pohonu.

Bylo tedy rozhodnuto o procesu úpravy průmyslového plošinového vozíku na vozidlo pro komunální služby. U průmyslových vozíků se dbá spíše na jednoduchou a bytelnou konstrukci. Komunální služby očekávají především vyšší komfort obsluhy. Vozidlo tedy upravili nejen pro komunální nástavby, ale zároveň upravili kabinu řidiče, která v nových vozidlech bude více „automobilová".

Konstrukce vozidla vychází z dlouholetých zkušeností s výrobním programem průmyslových akumulátorových vozíků. Díky tomuto universálnímu nosiči nástaveb získáte vozidlo s ekologickým a ekonomickým pohonem, který je šetrný k životnímu prostředí. Vzhledem ke svým parametrům dostačuje k řízení tohoto vozidla řidičský průkaz skupiny B. Svým dojezdem až 120 km a maximální rychlostí 40 km/h je vhodným řešením do center měst a jiných městských zástaveb, kde oceníte jeho perfektní manévrovací schopnosti a vysokou užitnou hodnotu. Zákazníci jistě velmi ocení také plnou kompatibilitu akumulátorového komunálního vozidla se svými stávajícími nástavbamistarších komunálních vozíků se spalovacími motory. Samozřejmě si toto vozidlo můžete objednat s nástavbou zcela novou a to od základních bočnic či plachtové nástavby až po třístranné sklápěče, svozové lisovací nástavby na odpad, cisternové nástavby i sněhové radlice.
www.balkancar.net

KOMERČNÍ PREZENTACE