Nyní společnost spustila eshop pro potravináře a profesionály. Za úspěchem a pověstí společnosti stojí tvář jejího zakladatele MVDr. Josefa Kužniara. Jeho láska k řeznickému řemeslu je právě to, čím se Masoprofit na českém trhu vyprofiloval jako kvalitní a spolehlivá značka. Svou první zabijačku udělal Josef Kužniar již v útlém věku jedenácti let. Od té doby uplynulo hodně vody, posbíral mnoho znalostí jak studiem, tak samozřejmě praxí. Josef Kužniar vložil do společnosti bohaté dlouhodobé zkušenosti ze svého působení v masném průmyslu. Velice rychle se mu povedlo vybudovat kolem sebe tým kvalifikovaných a schopných odborníků a poskytnou jim pro práci potřebné zázemí. Sám nejlépe věděl, co zpracovatelé a výrobci masných a uzenářských výrobků potřebují.

Zdroj: AssetMedia

Dnes Masoprofit hrdě nese žezlo rodinné tradice založené na lásce k oboru dál. Nabízí služby od projekční a poradenské činnosti, přes dodávky technologií, spotřebního materiálu, drobného vybavení až po technologickou podporu, odborná školení a především spolehlivý servis. Nově vznikající provoz nebo již zaběhlý podnik potřebují pro správné fungování kvalitní projekt.

Zdroj: AssetMedia

V potravinářském průmyslu jako takovém a masném odvětví zvlášť platí nekompromisní hygienické standardy. Pouze důkladně zpracovaný a promyšlený projekt je základem a nezbytností pro bezchybné fungování provozu při minimálních nárocích na prostor, energie a udržování hygienických podmínek. To vše přispívá k úspoře provozních nákladů, optimalizaci výrobních procesů a zvyšuje konkurenceschopnost každého výrobce. Stejně důležitá je výkonná a kvalitní technologie, umožňující práci odvést v čase a kvalitě, která je dnešním zákazníkem očekávána. S tím samozřejmě nezbytně souvisí i spolehlivý, rychlý a kvalifikovaný servis.
„Naší filozofií je poskytovat zákazníkům komplexní a kvalitní služby a na tom stavíme i budoucí rozvoj."
Ing. Petr Kužniar, ředitel firmy

Zdroj: AssetMedia

Na začátek roku 2017 pro naše zákazníky z řad řezníků potravinářů a obchodníků nabízejících čerstvé potraviny plánujeme otevřít nový showroom v Praze Hrdlořezích. Zde v důstojných podmínkách nabídneme sortiment pro profesionály i nadšené amatéry, budeme zde prezentovat sortiment od malých řezných nástrojů přes koření až po velké technologie pro výrobu nebo chladící techniku pro maloobchody.
Hrdlořezská 6
Praha 9 - Hrdlořezy
Tel.: 284 000 222
Fax: 284 827 089
E-mail: stanislava.patrasova@masoprofit.cz
www.masoprofit.cz
www.masoprofit.cz/produkty/eshop

Zdroj: AssetMedia

KOMERČNÍ PREZENTACE