A nový web www.ticketka.cz a vám pomůže sledovat vaše spotřebované kalorie, a to nejen ty z restaurací.

„Saláty jako hlavní jídlo jsou v nabídce více než dvou třetin českých restaurací. Před třemi roky to přitom nebyla ani polovina," říká Daniela Pedret ze společnosti Edenred, vydavatele stravenek Ticket Restaurant. Nabídku českých restaurací zkoumala společnost Edenred opakovaně v rámci evropského projektu „FOOD", zaměřeného na podporu zdravého a vyváženého stravování během pracovního dne. Mimo jiné se při něm ukázalo, že se zvyšuje i dostupnost polovičních či jinak zmenšených porcí.

Hrajte si s „Obědovým deníkem"


Zjistit, zda se člověk stravuje rozumně, však nelze zpočátku bez sledování zkonzumovaných kalorií. Většinu lidí od podobného přístupu odrazuje jeho náročnost; vyhledávání v tabulkách a počítání zabere spoustu času.

„Na webových stránkách www.ticketka.cz jde o úplnou hračku. Zapíšete si jen, co jste snědli a program si s tím už poradí sám. Můžete si přijaté kJ kontrolovat stejně snadno, jako si třeba ve fitcentru uběhnuté kilometry," vysvětluje Daniela Pedret. „Vytvoříte si zde vlastní obědový deník, který počítá a hlídá vaše kJ za vás", dodává.

Na stejných stránkách si navíc můžete stáhnout aplikaci pro chytré telefony, která vám vždy pomůže najít nejbližší restauraci, přijímající stravenky Ticket Restaurant. Ticketka, jak ta mobilní, tak i webová, zahrnuje všechny regiony v ČR a je tak nejrozsáhlejší vyhledávací aplikací pro restaurace.

Pravidelným používáním webu či mobilní aplikace se navíc můžete zapojit do soutěže a vyhrát každý měsíc stravenky v hodnotě 1 000 Kč, nebo dokonce obědy zdarma na celý rok 2013. Což rozhodně není k zahození.

KOMERČNÍ PREZENTACE