Co je konvektor?
Konvektor je otopné těleso, které přináší významnou úsporu energie díky nízké spotřebě vody, velkou dynamiku vytápění, rovnoměrnější rozprostření tepla, úsporu místa a má moderní design. Toto těleso se navíc dokáže přizpůsobit zcela individuálním potřebám jednotlivých zákazníků.


Jaké jsou unikátní konvektory MINIB?
Jedničkou na světovém trhu je podlahový konvektor T50, který má výšku pouhých 50 mm, a přesto dosahuje vysokého topného výkonu díky nucené konvekci. Je to rychle reagující otopné těleso, které má i snadné ovládání .
V případě úzkého prostoru je možno použít nejužší podlahový konvektor s ventilátorem, který je pouhých 106 mm široký a má konstrukční výšku 125 mm s vysokým tepelným výkonem.
Velmi zajímavý pro architekty, projektanty, ale i pro koncové zákazníky je designový konvektor.Jedná se opět o jedinečné otopné těleso, které je zcela přizpůsobené individuálnímu přání zákazníka s ohledem na jedinečnost jeho interiéru.

Designový konvektor spojuje výhody konvekce a radiace. Kromě své výborné topící funkce, umocňuje design celkového prostoru. Pohledová deska může být z různých materiálů, například granitu, kompozitu nebo ze skla. Je možno nabídnout tři druhy různě barevného granitu, kompozit se zcela individuálním a originálním motivem dle potřeb klienta. Tento konvektor byl oceněn 1.místem Top Design 2014 na Infothermě 2014 v Ostravě.


 
Vyhledávanými produkty jsou jednookruhové nebo dvouokruhové podlahové konvektory pro topení a dochlazování. Zatímco u jednookruhového konvektoru můžete buď topit nebo chladit, u dvouokruhového zapojení je možné chladící i topný okruh použít zcela odděleně. Tyto konvektory jsou stále žádanější.


Mimořádným a unikátním je konvektor typu PTG, což je konvektor vybavený termoelektrickým generátorem bez nutnosti přívodu elektrické energie. Za tento výrobek obdržela společnost MINIB Hlavní cenu v 7. ročníku celostátní soutěže nejlepších stavebních výrobků a technologií – Výrobek roku 2013.
Na závěr je nutno zdůraznit, že významná je i kvalita materiálů, která poskytuje desetiletou záruku jak na vany konvektorů, tak na výměníky.
Více informací naleznete na: www.minib.cz .

KOMERČNÍ PREZENTACE