Naše firma SOLIRA Company s.r.o. je jedna z předních evropských výrobců spotřební chemie určené nejen pro domácnost, ale také pro profesionální využití. Dlouhodobě úzce spolupracujeme s významnými národními i nadnárodními společnostmi jako jsou TESCO, INTERSPAR, METRO/MAKRO, BILLA, GLOBUS, COOP, HRUŠKA, ENAPO, FLOSMANN, ČEPOS, a mnoho dalších. Naše portfolio představuje velké množství výrobků, čítajících bezmála 1.000 druhů jak ve vlastních, tak v privátních značkách, které se prodávají v Evropě a v mnoha zemích světa.

A právě navýšení zahraničních zakázek vedlo k rozšíření firmy, do které jsou potřeba noví zaměstnanci na pozici strojník. Zaškolení bude probíhat v Břeclavi, ale poté se bude pracovat v novém závodu v Dubňanech.

Jedná se o obsluhu balicích a plnicích linek při výrobě práškových a tekutých detergentů. Obor elektro nebo strojní zámečník je výhodou. Požadujeme ochotu pracovat, flexibilitu, spolehlivost a zodpovědnost. Odměnou je osobní ohodnocení, výkonnostní odměňování a stravenky.

Pokud naše požadavky splňujete, tak nás neváhejte kontaktovat na e-mail kontakt@solira.cz.

www.solira.cz