Pokud řešíte docházku dnes a denně, určitě narážíte na problematiku způsobu evidence pracovní doby externích či terénních pracovníků. Systém Alveno zaznamená, vyhodnotí a zpracuje data za vás - přesčasy, home office i služební cesty. Výrobce se pyšní heslem: „Nejlehčí evidence docházky od začátku a napořád". Počáteční nedůvěra obligátního hesla je zbourána příznivou prodejní politikou: „Zkuste první měsíc zdarma". Tedy, prvních 30 dní zcela zdarma, následně 25 korun měsíčně za každého zaměstnance.
Alveno vychází z principu svobodné firmy, kde každý zaměstnanec může zpracovávat docházku sám za sebe. Jelikož je vše tzv. na cloudu a a ovládá se přes webové rozhraní, je možné evidovat dobu pracovní činnosti na jakémkoliv zařízení a kdekoliv. Funguje 24/7/365 z mobilu i tabletu, stačí pouze připojení k internetu. Platí se pouze za aktivního zaměstnance měsíčně. Zaměstnanec odevzdá svou docházku jedním klikem nadřízenému, který vše opět jedním klikem pošle na účetní oddělení. Účetní poté může exportovat data do jednoho z 30 mzdových programů, s kterými je Alveno kompatibilní. V systému lze nastavit, vytvořit a sledovat libovolné položky jako jsou například stravenky, soukromé kilometry, diety apod. Docházku si lze jednoduše generovat i na několik měsíců dopředu. Alveno šetří čas jak zaměstnancům, tak zaměstnavatelům. Legislativně nezbytnou byrokracii systém zjednoduší na systematický proces hotový pomocí pár kliků. O svá data nemusíte mít strach - míra zabezpečení je na úrovni bankovních aplikací.


Biometrické čtečky
Docházkový systém Alveno je možné propojit i s hardwarovou čtečkou otisků prstů. Evidence docházky zaměstnanců je tak monitorována tím nejjednodušším a nejspolehlivějším způsobem, zároveň je možné přímo touto čtečkou rovnou otvírat dveře např. do výroby či skladu. Se softwarovou verzí biometrické čtečky lze pracovat i na mobilu nebo na PC. Zaměstnanci si tak přímo v terénu mohou monitorovat příchody, odchody, přerušení apod.
Rádi Vám poskytneme víc informací:
www.alveno.cz
+420 543 215 460
info@alveno.cz

KOMERČNÍ PREZENTACE