Začátkem roku Oberbank otevřela novou filiálku v Praze 4 na nám. Bratří Synků 11, pod vedením pana Petra Němce. Při příležitosti slavnostního otevření filiálky Oberbank podpořila neziskovou organizaci Helppes. Šek v hodnotě 50 000 Kč předal 11. března 2014 ředitel Oberbank AG pobočka Česká republika pan Robert Pokorný zástupcům neziskové organizace, která pomáhá osobám s nejrůznějšími druhy handicapů na jejich cestě k integraci, soběstačnosti a samostatnosti prostřednictvím speciálně vycvičených psů. Oberbank ráda pod záštitou starosty městské části Praha 4 pana Pavla Caldra přispěla k této pomoci.

Již od února přichází Oberbank s atraktivní příležitostí získat aktivní privátní účet

Jarní zprávy z OberbankŽirokonto Plus na 3 roky ZDARMA*
- k hypotečnímu úvěru nebo
- termínovanému vkladu Top Jistota

Otevřete si Žirokonto Plus a získejte tyto výhody:
všechny standardní tuzemské elektronické transakce
všechny tuzemské výběry z bankomatů Oberbank a ČSOB
platební kartu Maestro.

A přechod k Oberbank vyřídíme za Vás…

Privátní účet Žirokonto Plus je jednoduchý a srozumitelný. Je určen pro aktivní klienty, kteří mají rádi kontrolu nad svými financemi prostřednictvím elektronického bankovnictví a preferují výběr hotovosti v bankomatech. Zároveň platí pouze za to, co skutečně využijí a chtějí mít bankovní služby za přiměřenou cenu. Poradci jsou připraveni pomoci klientům a vyřídit formality spojené s přechodem k Oberbank.

Oberbank staví svou filosofii na osobním přístupu ke klientům a budování dlouhodobého vzájemného vztahu. Poradci jsou klientům k dispozici do 19:00 hodin (po předchozí domluvě).
Zároveň stále pokračují zvýhodněné podmínky u privátních vkladových účtů v CZK
Termínovaný vklad TOP JISTOTA na 1 rok
s atraktivní úrokovou sazbou 1,2 % p.a.

Více informací Vám ochotně poskytneme ve všech filiálkách Oberbank

Jarní zprávy z Oberbank

*Vedení účtu Žirokonto Plus zdarma 3 roky.
Podmínkou je měsíční příchozí platba na účet 15 000 Kč a dále sjednání hypotečního úvěru nebo zřízení termínovaného vkladu Top Jistota v minimální výši 100 000 Kč.
Platí pro nové účty otevřené v období od 5.2.2014 do odvolání.

KOMERČNÍ PREZENTACE