MPU uvádí na trh nový spořicí produkt, můžete nám k tomu říci více?
Nový produkt Úrok+ nastavuje měřítka pro celý segment spořicích účtů. Klienti u nás získají nejvyšší úrokovou sazbu na trhu. Na tomto produktu oceňuji, že je srozumitelný a přehledný. Jedná se o účet bez výpovědní lhůty s výjimečnou sazbou až 1,7 % p.a. Tuto sazbu navíc garantujeme na dobu 6 měsíců. Další výraznou výhodou je denní úročení, což je nejvýhodnější forma úročení z pohledu klienta. Vedení a i správa účtu je zdarma včetně možnosti obsluhy přes internetové bankovnictví. Tento účet si můžete zřídit přes webové stránky MPU nebo na pobočkách v Praze Senovážné nám. 1375/19 a ve Zlíně (nám. Míru 186).

Více informací o produktu Úrok+ získáte zde

Jak se daří Moravskému Peněžnímu Ústavu a jaké jsou plány do budoucna?
V současné době se o našem sektoru opět hodně mluví. MPU je na trhu 18 let, je to stabilní a ziskové spořitelní družstvo. Rok 2013 jsme opět ukončili kladným hospodářským výsledkem před zdaněním. Naše strategie je založena na obezřetném podnikání a pozvolném růstu. Aktuální výše regulatorního kapitálu MPU se blíží 1 mld. Kč. Základní kapitál MPU dosáhl dle dostupných údajů vyšší úrovně kapitálu (828 mil. Kč) než u některých bankovních subjektů.

V čem spočívá dlouhodobý úspěch MPU?
Klientům nabízíme stále zajímavé podmínky spoření a naše úrokové sazby patří mezi nejvyšší na trhu. Věříme na osobní přístup, kvalitní služby a dlouhodobý vztah s klientem.

Moravský Peněžní Ústav – spořitelní družstvo

Moravský Peněžní Ústav – spořitelní družstvo
MPU patří mezi největší spořitelní družstva v ČR. Strategickým cílem MPU je transformace na banku. Hospodaření MPU je dlouhodobě ziskové a každoročně potvrzeno nezávislým auditorem, společností KPMG. Vklady jsou pojištěny až do výše ekvivalentu 100 000 EUR.