Novinky na brněnském koupališti Riviéra

Kouzelný prostor kaskádových bazénů ozvláštní tři vodní chrliče. Prostor dětského hřiště doplní oblíbený swingball i koutek pro malé umělce. Návštěvníci si mohou zapůjčit sportovní vybavení pro beach volejbal, pétanque, ping pong, badminton či ruské kuželky a zpestřit si tak pobyt u vody. Pro aktivní sportovní nadšence jsou připravena pravidelná víkendová odpoledne s širokou nabídkou různých typů aktivního cvičení. K většímu pohodlí i odpočinku návštěvníkům Riviéry přispějí lehátka a před sluníčkem se můžete ukrýt pod slunečníky. Současně s otevřením koupaliště zahájí své promítání také letní kino, které bude v letošním roce umístěno přímo v bazénové části areálu.

Na Riviéře si každý najde to své

Koupaliště Riviéra, pro brňáky jedině Rivec, je tvořeno kaskádou tří bazénů v umělém říčním korytě, které bylo vybudováno v bývalém slepém rameni. Volného času si zde užívají plavci všech kategorií, od malých dětí a neplavců až po vášnivé sportovce. Hloubka celého bazénového koridoru je odsttupňována. První část začíná brouzdalištěm, které je 120 metrů dlouhé a 18 metrů široké, jeho hloubka je od 5 cm do 60 centimetrů a kapacita je až 1080 dětí. Další částí je bazén pro neplavce, který má podobu mírné říční zátoky. Hloubka této části se postupně svažuje od 100 centimetrů do 170 centimetrů. Kapacitně je tento úsek schopen pojmout 787 osob. Poslední část je určena až 475 plavcům, kteří ocení především délku bazénu, která je 135 metrů, hloubka je zde od 170 cm do 210 cm.

Bazény jsou v provozu 09:00 - 20:00 hodin.

Další tipy, jak si užít léto v Brně

Lázeňské centrum RašínovaPrázdninová cenová bomba

Pro aktivní sportovce nabízí Lázně Rašínova od  1. 7.  –  31. 8. 2014 bezkonkurenční nabídku zvýhodněného vstupu do posilovny za pouhých 60,-- Kč na časově neomezenou dobu a k tomu vstup do bazénu jen za 20,-- Kč od pondělí do neděle. V období letních prázdnin je bazén k dispozici veřejnosti po celou provozní dobu. Otevřená je rovnež wellness zóna, která nabízí parní lázeň, finskou, aromatickou saunu nebo Kneippův chodník.

Městský plavecký stadion LužánkyPlavání s trenérem zdarma

Na Městském plaveckém stadionu Lužánky nadále pokračují lekce trenéra plavání pro dospělé. Lekce jsou zdarma, v rámci časově neomezeného vstupu, který je v dopoledních hodinách 70,-- Kč a večerních hodinách 80,-- Kč. Probíhají každé úterý a čtvrtek dopoledne od 6:00-10:00 a ve večerních hodinách od 19:00-22:00. Přijďte si zlepšit svůj plavecký styl, aby vaše plavání bylo mnohem efektivnější.

Koupaliště Zábrdovice - Nové atrakce

Od 13. června je otevřeno také koupaliště Zábrdovice. A co je pro Vás v nové sezóně připraveno? Na své si přijdou rodiče s dětmi, ale i sportovní nadšenci! Na děti čeká nová skluzavka beruška v brouzdališti nebo také rozšířené dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami a prolézačkami. Aktivně můžete strávit volný čas na renovovaném baechvolejbalovém a nově také badmingtonovém hřišti. S rodinou či přáteli můžete také zasoutěžit u pingpongových stolů, minigolfových drah a ruských kuželek.  Určitě Vás potěší již tradiční ojedinělá brněnská atrakce vlnobití nebo také tobogán, které se pouští v pravidelných intervalech.  Lehátka a slunečníky jsou v areálu volně k dispozici zdarma.

KOMERČNÍ PREZENTACE