Aplikaci si můžete jednoduše stáhnout na http://ticketka.edenred.cz/web/. Pak už jen postačí kdykoli zadat vyhledání nejbližších provozoven. Databáze, z níž bude systém vybírat, obsahuje více než 20 000 restaurací. Je tak vůbec nejrozsáhlejší databází, dostupnou pro podobné vyhledávání v ČR. Navíc pokrývá rovnoměrně všechny regiony, včetně malých měst a obcí.

„Přestože jde pouze o provozovny přijímající naše poukázky, nemá tento vyhledávač svým rozsahem a záběrem srovnatelnou konkurenci," uvedla Daniela Pedret ze společnosti Edenred.

Vhodné místo pro oběd či večeři můžete najít i na webu. Přímo na stránkách www.ticketka.cz je adresář, který to umožňuje bez nutnosti vlastnit smart phone. A nabízí mnohem více: pod záložkou „Obědový deník" si můžete velice jednoduše sledovat zkonzumované kJ. Nemusíte nic počítat ani hledat v tabulkách. Jen zadáte název potraviny či pokrmu a web už vám to spočítá.

Soutěž o obědy na celý rok

„Edenred se dlouhodobě orientuje na oblast zdravého životního stylu. Tato aplikace do našeho konceptu dokonale zapadá stejně, jako sem zapadají i stravenky samotné. Ukazuje se, že nejhorší varianta hned vedle té neobědvat vůbec, je jíst přímo v kanceláři a nepřestávat u toho pracovat," vysvětluje Daniela Pedret.

Pouhým používáním webu či mobilní aplikace navíc můžete vyhrát stravenky v hodnotě 1 000 Kč, nebo dokonce obědy zdarma na celý rok 2013. Stačí si stáhnout mobilní aplikaci nebo pravidelně používat Obědový deník. Víc se od zapojení do soutěže nevyžaduje.

…sledujte své kalorie na webu www.ticketka.cz.

KOMERČNÍ PREZENTACE