Stačí kliknout na server Pojistitel.cz (www.pojistitel.cz), který Vám nabídne ty nejvýhodnější nabídky a navíc uspoříte až 25% z běžné ceny pojištění. Na těchto stránkách porovnáte online nabídky největších pojišťoven, jakými jsou např. Allianz pojišťovna, Česká pojišťovna, Generali pojišťovna, Uniqa pojišťovna, Triglav, Axa pojišťovna, Slavia pojišťovna a Wüstenrot pojišťovna.

Pokud si k havarijnímu pojištění uzavřete zároveň povinné ručení, můžete získat až 20% slevu za propojištěnost, což Vám ušetří i několik tisíc korun. V naší kalkulačce si pohodlně a jednoduše po zadání požadovaných informací zjistíte, která z pojišťoven Vám nabízí nejlevnější havarijní pojištění na Vaše vozidlo. Využijte moderního způsobu si porovnat havarijní pojištění on-line z klidu domova nebo tepla kanceláře.

Následný krok už je jen na Vás - vybrat si tu nejlepší variantu pro Vás a Vaše vozidlo z nabídek pojištění vozidel. Sjednejte si pojistku online na Pojistitel.cz (www.pojistitel.cz) a jezděte už od zítra pojištěni. V případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat na tel. č. 736 201 231.