Pojďte společně s Miou nahlédnout do Duhového cirkusu a zazpívat si veselé písničky! Malá Mia není jen tak ledajaká holčička, je z cirkusácké rodiny. Skáče salta, jezdí na poníkovi a dokáže rozveselit každé dítě i dospělé, dokonce i zvířátka. Má spoustu kamarádů a s Péťou odvážně zachrání pudlíka Prince. Mia si ráda zpívá veselé písničky, a kdo chce, může si je zpívat společně s ní; v knize jsou hned tři, s texty a notami Štěpána Uhlíře.

Petra Neomillnerová se na poli dětské literatury etablovala úspěšnou sérií o Amélii – Amélie a tma, Amélie a barevný svět, na podzim připravuje závěrečný díl Amélie a duchové. Teď přichází s knihou pro nejmenší čtenáře, v níž opět ukázala svůj neobvyklý vypravěčský talent, smysl pro humor a neutajila ani své sklony k uličnictví. Duhový cirkus je knihou, u které se děti pobaví a rodiče nebudou při předčítání trpět. Navíc si společně zazpívají veselé písničky, které si mohou poslechnout na webových stránkách albatrosmedia.cz. Stejně jako v knihách o Amélii nabízí autorka neotřelý pohled a druhý plán příběhu, který ocení i dospělí čtenáři.

Nakladatelství ALBATROS je nejstarší české nakladatelství, které se od svého vzniku v roce 1949 specializuje na kvalitní původní i překladovou literaturu pro děti. Za dobu své existence vydalo přes 12 tisíc titulů. V portfoliu najdete leporela, poezii, pohádky, knížky pro začínající čtenáře i literaturu populárně-naučnou. K nejúspěšnějším titulům patří knihy Astrid Lindgrenové nebo Harry Potter.

Albatros Media a. s. je mediální společnost a největší knižní vydavatelství v ČR. V návaznosti na tradici sahající až k roku 1949 společnost vydává více než tisíc knižních titulů ročně. Skupina zastřešuje knižní nakladatelství Albatros, B4U Publishing, BizBooks, Computer Press, CooBoo, CPressPlus, Edika, Fragment, Management Press, Motto, XYZ, partnerský projekt Edice České televize a nakladatelství elektronických knih eReading.

Dotazy, recenzní výtisky, zprostředkování rozhovorů s autory:
Kateřina Obadalová, PR manažerka, tel.: 724 814 996, e-mail: katerina.obadalova@albatrosmedia.cz