Hlíva čerpá živiny ze stromů a člověk si je může vzít z hlívy. Hlíva obsahuje betaglukany, houbovou vlákninu a celou řadu vitaminů, proteinů, sterolů, některé mastné kyseliny a stopové prvky (chrom, měď, železo, jód, selen a zinek).

Nejefektivnější je konzumovat hlívu v celku neboť přirozeně obsahuje komplex  prospěšných látek, tj. více než extrakty získané z hlívy. Zkombinujeme-li hlívu s lactobacily (živé přátelské bakterie) a šípkem, který je bohatým zdrojem vitaminu C, dojde ke zvýšení obranyschopnosti.

Vláknina působí jako tzv. prebiotikum – výživa pro lactobacily.Při dlouhodobém užívání této originální kombinace několika účinných složek je výsledkem silnější podpora  imunitního systému.

Hlíva s lactobacily pomohla celé mé rodině

Vloni na podzim nastoupily moje dcery do školky. Bylo to pro celou naši rodinu velmi náročné období. Děti marodily téměř v kuse několik měsíců, braly antibiotika 2x do měsíce plus k tomu další prášky a sirupy a nic nezabíralo. Nejdříve jsem vyzkoušela různé přípravky na imunitu ale ani ty nám nepomohly. Co bylo ještě horší, že jsme nemoci chytali od dětí i my, dospělí. Já i manžel jsme během zimy brali 3x antibiotika a přesto se nám katary horních cest dýchacích a záněty průdušek neustále vracely. Šéf mojí mamky (magistr farmacie) nám doporučil Hlívu ústřičnou s lactobacily a vitaminem C.

Bereme tento přípravek celá rodina téměř 5 měsíců a doslova se nám změnil život v dobrém slova smyslu. Děti nám přestaly marodit, jsou i více odolnější. Několikrát jsme přišly do kontaktu s nemocnými lidmi, přesto jsme neonemocněly. Hlívu užíváme od ledna a tento týden jsem objednala další balení nejen pro naší rodinu, ale i pro babičku s dědečkem. Vřele doporučuji a děkuji za tento zázrak.

Pozn.: Tato reference není smyšlená, příběh je skutečný.

Hlíva ústřičná + lactobacily + šípek (bohatý zdroj vitaminu C) = originální přírodní receptura pro vaši imunitu

• zesílený účinek pro posílení imunity díky šípku, který je zdrojem vitaminu C

• díky šípku příznivě působí na zažívání

• hlíva z kontrolovaných pěstíren ČR

Více na www.hlivaustricna.cz

Výrobce: TEREZIA COMPANY, www.terezia.eu nebo bezplatná linka 800 72 72 72

KOMERČNÍ PREZENTACE