Češi plánují podle průzkumu utratit za dovolenou v průměru necelých 17 tisíc korun, většina si ale dala finanční limit 10 tisíc. „Na cestování možná letos něco ušetříme, o to víc lidí se ale pouští do rekonstrukcí a zvelebování svých domovů, chalup nebo zahrádek. Roste počet žádostí o půjčky," říká marketingová ředitelka PROFI CREDIT Dana Hakavcová.
Tomu nahrávají i velmi nízké úrokové sazby na spořicích účtech v bankách. Spořit se dnes zkrátka nevyplatí.


PROFI CREDIT u nás patří mezi pět největších nebankovních úvěrových společností.
Všem, kteří potřebují peníze a v bance neuspějí, nabízí osobní půjčku. Půjčit si můžete od 10 000 do 166 000 korun s délkou splácení od jednoho roku do čtyř let. Osobní půjčku poskytuje PROFI CREDIT bez poplatku, vyžaduje minimum dokladů, a peníze dostanete na účet do 24 hodin od schválení úvěru. Výhodou je, že klienti nemusejí uvádět důvod, na co chtějí půjčku použít.

Půjčky s bonusem i pro podnikatele
Kdo si půjčku vezme a bude řádně splácet, může navíc získat od PROFI CREDITu finanční bonus až 25 tisíc korun, který mu společnost po dobu čerpání úvěru nashromáždí. Částka je samozřejmě závislá na výši poskytnutého úvěru.
A zkrátka nepřijdou ani podnikatelé, kteří můžou získat bonus za řádné splácení až 19 tisíc korun. „Podnikatelům půjčíme peníze na základě hrubého obratu, nikoliv zisku a bez zástavy nemovitosti. Finanční prostředky můžou mít na účtu do 24 hodin od schválení úvěru," upřesňuje Dana Hakavcová. Úrok ProFi půjčky je navíc daňově uznatelný. Na výběr mají podnikatelé a drobní živnostníci tři typy půjček, které jsou vytvořené na míru jejich firmě či podnikání. PROFI CREDIT teď navíc rozšířil dobu splatnosti a vyplacenou částku u podnikatelských půjček. „Podnikatelé si můžou nově vzít půjčku už od 15 000 korun a zvolit si délku splácení od tří měsíců do dvou let. Záleží jen na tom, jaký typ ProFi půjčky si vyberou," doplňuje Dana Hakavcová.

Více informací o půjčkách získáte na bezplatné informační lince PROFI CREDIT 800 166 000 nebo na www.proficredit.cz. Můžete také navštívit jednu z našich 75 poboček, kde se vám budeme osobně věnovat.

KOMERČNÍ PREZENTACE