To nejhorší, co se u nákupu zboží přes e-shop může stát, je dlouhá čekací doba na dodání. Stručně řečeno, u čeho nesvítí zeleně nápis „skladem", často jakoby ani na e-shopu nebylo. Pokud provozujete jakýkoliv internetový obchod, jednoznačně víte, že sehnat skladovací prostory v Praze není ani snadné, ani levné. Většina e-shopů funguje právě na bázi – poskytnu nižší ceny, jelikož šetřím na nákladech za provozovnu a personál.
Alternativou k pronájmu kamenného skladu či domácnosti zastavěné krabicemi od podlahy po strop je pronájem skladovací kóje potřebné velikosti a na potřebnou dobu. Tzv. samoskladování neboli selfstorage, je služba, která přesně toto umožní. Myšlenka selfstorage nevznikla původem v České republice, ale s úspěchem ji v Praze na 3 pobočkách aplikuje řetězec Less Mess. Jedná se o zabezpečené prostory, které si můžete krátkodobě i dlouhodobě pronajmout a využít pro uložení svých věcí. Malých i velkých, dlouhodobě i krátkodobě.

close info Zdroj: AssetMedia zoom_in


Využití externích skladů Less Mess funguje jednoduše:
1) Zvolte si potřebnou velikost skladu a vyberte lokalitu ze 3 pražských poboček v Holešovicích, Dejvicích a na Pankráci.
2) Vyplňte jednoduchou smlouvu a rozhodněte se o způsobu platby. Můžete si rovněž zakoupit zámek, krabice a další obalový materiál.
3) Uskladněte si své zboží.


close info Zdroj: AssetMedia zoom_in Nezanedbatelnou výhodou externích skladů je bezpečnost. Všechny skladové prostory Less Mess jsou vybaveny nejmodernějším zabezpečovacím systémem, který zahrnuje

  •  24 hodinový kamerový dohled na externí prostor;
  •  Elektronický zabezpečovací systém u vstupů do všech areálů Less Mess;
  •  24 hodinový kamerový dohled uvnitř skladových prostor;
  •  Většina skladů má vlastní alarm.

Přístup k uskladněným věcem máte 24 hodin denně, 365 dní v roce. Sklady poskytnou přesně tolik prostoru, kolik pro určité období potřebujte. Díky tomu je možné vykrýt sezónní rozdíly v poptávce.
Kontakt Less Mess
Holesovice: +420 296 788 111, holesovice@lessmess-storage.com
Dejvice: +420 235 301 829, dejvice@lessmess-storage.com
Pankrac: +420 241 485 570, pankrac@lessmess-storage.com

Podívejte se na naše video:

| Video: Youtube

KOMERČNÍ PREZENTACE