Aby vám terasa dobře sloužila a navíc co nejdéle hezky vypadala, je potřeba myslet na výběr kvalitního materiálu. Zvolíte-li prověřený materiál, u něhož vám je prodejce schopen doložit výsledky testů, certifikáty nebo hygienické atesty, investice se vám velmi brzy vrátí. K takovým materiálům patří kompozitní terasový systém Twinson od společnosti Inoutic.

Twinson v sobě spojuje to nejlepší z obou materiálů, z nichž je vyroben, tedy odolnost a trvanlivost PVC s hřejivým pocitem dřeva. Navíc je recyklovatelný, voděvzdorný, nekroutí se ani se neštěpí a snadno se montuje. Pro svůj neklouzavý a rychleschnoucí povrch je ideální i pro obložení ploch u bazénů. Je odolný proti vlhkosti, plísním, škůdcům či dřevokazným houbám a nezadřete si o něj třísku – je tedy bezpečný i pro bosé nohy! V případě ušpinění stačí povrch ostříkat vysokotlakým čističem.

Terasový Twinson je v nabídce ve dvou variantách: Twinson O-Terrace se nejčastěji používá pro stavbu menších ploch teras – samostatně stojících nebo těch, které jsou součástí rodinných domů. Na větší plochy je určen Twinson O-Terrace+, který má ještě vyšší nosnost. Liší se také jiným vlnitým povrchem a má skryté spáry mezi jednotlivými deskami.

Twinson lze právem považovat za stavební materiál budoucnosti. Uplatnění najde i jako řešení podlahy na balkonech a lodžiích, na ploty (Twinson Fencing) či jako obklad fasády (Twinson O-Wall).

Díky pestré barevné nabídce, která představuje 8 odstínů, což je nejvíce na trhu, umožňuje vybrat si tu správnou barvu a sladit tak terasu a obložení bazénu i s okolním zařízením a architekturou domu. Více informací na www.inoutic.cz.

KOMERČNÍ PREZENTACE