Manažerka mateřství patří k nejoblíbenějším programům ČPZP

Zvažujete změnu zdravotní pojišťovny? Teď je nejlepší čas vybrat si tu pravou. Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, vychází vstříc klientům a obohacuje nabídku preventivních programů o zcela nové produkty.

„Dobrou zprávou pro naše klienty je, že navyšujeme příspěvky pro matky po porodu, na organizované plavecké kurzy a rozpočet programu Plavání zdarma či za zvýhodněnou cenu,“ upřesňuje tisková mluvčí České průmyslové zdravotní pojišťovny Elenka Mazurová. Zatímco na organizované plavecké kurzy bylo dosud možné čerpat 500 korun, nyní je příspěvek dvojnásobný.

Příspěvky od ČPZP ocení zejména maminky a jejich dětiZdroj: ČPZP

Příspěvky od ČPZP ocení zejména maminky a jejich děti

Na prevenci proti závažným a civilizačním onemocněním lze u ČPZP čerpat až 1000 korun. Dárci krve a krevní plazmy získávají vitaminy po každém odběru a ti nejaktivnější dosáhnou na příspěvek až 6000 korun. Částku až 500 korun lze čerpat na sportovní prohlídku a stejnou částku lze využít na ortodontická rovnátka pro děti a mládež. Od října až do prosince jsou na pobočkách ČPZP, kterých je mimochodem 111 a jsou rozmístěny po celé republice, vydávány zdarma oblíbené multivitaminy pro děti ve věku od 3 do 15 let.

„Pro klienty opět chystáme v podzimních měsících oblíbený program Plavání ve vybraných bazénech zdarma nebo za zvýhodněnou cenu. Příspěvek je realizován formou volného vstupu nebo slevou na vstupném a permanentkách ve vybraných obdobích,“ pokračuje ve výčtu benefitů Elenka Mazurová.

Až 1000 korun pro ženu po porodu

ČPZP pamatuje i na těhotné ženy a maminky. V rámci oblíbeného produktu Manažerka mateřství přispívá v roce 2017 na těhotenské kurzy i nadstandardní vyšetření a péči. Dále přispívá již narozenému dítěti, a to na produkty pro zdravý rozvoj dítěte nebo na cvičení dětí do 2 let. Novinkou v nabídce pro ženy je nový produkt  -  Žena po porodu, který může pojištěnka čerpat až do výše 1000 Kč. 

„Pokud sečteme všechny příspěvky, které mohou obdržet ženy, které očekávají narození dítěte, získají u ČPZP 3000 Kč, což už podle našeho názoru stojí za to zvážit, zda být či nebýt u České průmyslové zdravotní pojišťovny,“ dodává mluvčí Elenka Mazurová.

Novinka v nabídce ČPZP – příspěvek 1000 Kč pro ženy po poroduZdroj: ČPZP

Novinka v nabídce ČPZP – příspěvek 1000 Kč pro ženy po porodu

Přihlásit se k ČPZP můžete jednoduše on-line na https://www.cpzp.cz/205, nebo na kterékoli pobočce této zdravotní pojišťovny do 30. září 2017. Benefity u ČPZP pak můžete začít čerpat již od ledna příštího roku. Přidejte se k 1 244 000 pojištěnců ČPZP, třetí největší zdravotní pojišťovny, které v posledních letech přibývá ročně přes 25 tisíc klientů. Těšíme se na vás!