Najít si čas, ten sladit s realitním makléřem či majitelem objektu, dopravit se na místo a tam zjistit, že fotografie musely být retušované či graficky upravené nebo že okolí překrásného bytu je v naprosto dezolátním stavu. Dnes relativně častý jev. Dále často nepříjemné natlačování realitním makléřem do prohlídky, ti šikovnější makléři navíc již vědí, jak nemovitost předvést a klienta si získat.
Odezvu na toto fungování realitního trhu přináší projekt Virtuální realitní kanceláře. Jedná se o zcela unikátní projekt takřka světového měřítka. Genialita Virtuální realitní kanceláře přitom spočívá pouze v zapojení selského rozumu. Jak se vyhnout prohlídkám nemovitostí, o které ve skutečnosti klient nebude mít zájem? Ukázat danou nemovitost ještě před samotnou návštěvou!
Jak? Odpovědí je natočení nemovitosti včetně jejího okolí profesionálním, ale reálným způsobem. Videoprohlídky, letecké pohledy, virtuální prohlídky s možností on- line prohlídky nemovitosti, jsou na webu Virtuální realitní kanceláře k dispozici zcela zdarma. Samozřejmě celý projekt budí mnoho otázek. Na ty nejzákladnější nám odpověděl přímo jednatel společnosti, pan Jan Píbil.


Může se stát, že klient přijede na prohlídku nemovitosti, která vypadá zcela jinak, než na webu?
Určitě ne, právě na tom si zakládáme. Nemovitost je vidět v reálném pohledu, zájemce se může z domova nebo z práce podívat na virtuální prohlídku, kde myší putuje po dané nemovitosti a vidí vše reálně. Pokud mu to nestačí, podívá se na reálné video a na letecký pohled, kde detailně uvidí i okolí nemovitosti. A pokud chce klient navštívit danou nemovitost a nemá dostatek času, domluví si s makléřem termín on-line prohlídky, kdy náš makléř je s videozařízením přímo na místě nemovitosti a je spojen on-line s klientem a dle jeho pokynů ukazuje detailní záběry nemovitosti. Objekt je umístěn v mapě přesně dle GPS souřadnic, díky kterým na našich webových stránkách jednoduše zjistí, jak daleko je od nemovitosti škola, školka, restaurace, pošta a další občanská vybavenost.

Proč by měl majitel nemovitost zadat prodej právě vaší kanceláři?
Nabízíme něco, co na realitním trhu nikdo jiný nenabízí. Věnovali jsme přípravě několik let a poslouchali jsme přání jak majitelů, tak kupujících. Klientům chceme ukázat reálnou nemovitost, nic neskrývat a neprezentovat ji lépe než jaká je skutečnost. Chceme, aby majitel nemusel 3x týdně řešit, že opět někdo přijde na prohlídku a to po dobu i několika měsíců. Díky našemu projektu totiž přijde jen vážný zájemce. Stejně tak je naším cílem umožnit zájemcům navštívit třeba jen dvě nemovitosti, a ne čtyřicet.

Jak vůbec vznikl projekt Virtuální realitní kanceláře?
Myšlenku VRK jsem měl v hlavě již 2 roky. Vzhledem k tomu, že prodáváme nemovitosti i v zahraničí, často jsme vedli obchodní jednání přes Skype. Klient byl u nás v kanceláři a makléř přímo na místě. Nemovitost ukázal zájemcům on-line, což klienti velice uvítali, protože nemuseli v první fázi na prohlídku nemovitosti osobně. Navštívili až nemovitost, která je opravdu zaujala.

Nebojíte se, že takto přijdete o značnou část prodejů? Šikovný makléř umí prodat nemovitost „face to face".
Nikdo by si neměl kupovat dům či byt na základě šikovnosti prodejce, ale pouze pokud si je naprosto jistý, že se mu v daném místě bude dobře žít.


Virtuální realitní kancelář ušetří čas a peníze jak majitelům nabízených nemovitostí, tak zájemcům. Slušelo by se říci, že konečně vzala jedna realitní kancelář rozum do hrsti a nabídla neocenitelnou službu klientům, aniž by za ní stál cílený profit. Online prohlídky jsou na webu k dispozici zdarma, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Ukázku naleznete  zde


http://www.virtualnirealitnikancelar.cz/

KOMERČNÍ PREZENTACE