Samoskladování, neboli selfstorage, je moderní a zcela běžný model řešení ukládání takřka čehokoliv, co není možné nebo bezpečné z jakýchkoliv důvodů skladovat ve firemních prostorech - citlivé dokumenty, dokumenty k dlouhodobé archivaci, zboží pro obchodní zástupce, rychloobrátkové zboží, zkrátka vše, co potřebujete dočasně či dlouhodobě a především bezpečně uskladnit. Kromě pronájmu skladových prostor je možné využít i služby prodeje obalového materiálu. Krabice, lepenky, popisovače, lepicí pásky, pytle různých velikostí, tedy vše, co je nutné pro zabalení uskladněných věcí, je k dostání na všech pobočkách.


Přístup k uskladněným věcem máte 24 hodin denně, 365 dní v roce. Less Mess patří k profesionálnímu řetězci skladů v Evropě. Nejmodernější zabezpečovací systém pracuje neustále a perfektně tak chrání uložený majetek. Sklady je možné využít jak na dlouhodobé skladování, tak pro krátkodobé uskladnění.


Vše funguje ve třech jednoduchých krocích:

Zdroj: Youtube
 • 1) Vyberte si
  Vyberte si nejbližší lokalitu pobočky Less Mess a zvolte velikost skladu, kterou potřebujete. Různé velikosti skladovacích boxů si můžete prohlédnout on-line nebo přímo na 3 pražských pobočkách.
  2) Pronajměte si
  Ať on-line nebo osobně, vyplňte jednoduchou smlouvu a rozhodněte se o způsobu platby. Můžete si rovněž zakoupit zámek, krabice a další obalový materiál.
  3) Uskladněte si
  Užitím osobního přístupového kódu, díky kterému získáte 24 hodinový přístup k vašemu bezpečnému skladu, začnete skladovat vaše osobní či firemní věci a užívat si váš prostor navíc.

Kontaktní informace poboček:
Holešovice: +420 296 788 111, holesovice@lessmess-storage.com
Dejvice: +420 235 301 829, dejvice@lessmess-storage.com
Pankrác: +420 241 485 570, pankrac@lessmess-storage.com
Více informací: http://www.lessmess.cz/

KOMERČNÍ PREZENTACE