Zdroj: DeníkTati, vzpomínáš? Koupil jsi mi tenkrát první kruh. Vlastně jsi mi ho ani nedal, ale rovnou jsi ho na mě nasadil a hodil mě s ním normálně do vody. Tam to vlastně úplně všechno začalo. Zjistil jsem, že mi to jde a baví mě to, a tak jsem kruh brzy zahodil. Učili jsme se potom plavat. Dával jsi mi plavecké základy, poprvé jsi mi právě ty ukázal, jak se co dělá.

Napište svým blízkým dopis skrze Deník.
Dopis napsal Martin: Ahoj, táto.

 S mamkou jste mě vždycky podporovali, za to jsem vám opravdu vděčný. Když už sis byl jistý, že se neutopím, začali jsme ve vodě dělat i psí kusy. Od té doby a také právě díky tobě, tati, je plavání a voda můj život. Díky, táto, díky za zlatou paralympijskou medaili a plno světových rekordů. Bez tebe a bez mamky bych je neměl. 

Tvůj Arnošt 

Zdroj: DeníkVzpomínáte na své prarodiče? Co by asi řekl děda na vaše podnikání, na to, že jste postavili dům nebo že máte spokojenou rodinu? Zapomněli jste si říct babičce o recept na ty nejlepší koláče? Možná je ještě čas. Napište otci, matce, prarodičům.

Dopisy posílejte, prosím, na e-mail: dopisyrodina@denik.cz nebo na adresu: VLTAVA LABE MEDIA a.s., Deník – dopisy, U Trezorky 921/2, 158 00 Praha 5.