Zdroj: DeníkVloni touto dobou jsme byli u tebe na dovolené. Bohužel už naposled. Přestože nás dělily stovky kilometrů, byli jsme spolu neustále v kontaktu. Pro mě jsi nebyl jenom bratr, ale i kamarád a rádce. Pak přišel ten hnusný covid.

Onemocněla nám mamka. Bylo těžké se o ni starat. Ty jsi neváhal a jel jsi přes celou republiku s mamkou nám pomoct. Bohužel ses nakazil i ty.

Napište svým blízkým to, co jste jim vždy chtěli říci, ale nikdy jste to neudělali.
Dopis napsal Vojta: Milí praprarodiče,

Pomoct jsi nechtěl. Říkal jsi, že to bude v pořádku. Ale ono nebylo. Zemřel jsi deset dnů po naší mamince. Ani ses s ní nemohl rozloučit. A my s tebou taky ne, a proto ti píšu tento dopis. Beru to jako rozloučení s tebou.

Za všechno ti, Jendo, moc děkuju. Mám tě moc ráda a ty to víš. Nikdy na tebe nezapomeneme.

Tvoje sestra Jana Pavluková, Uherské Hradiště

Zdroj: DeníkVzpomínáte na své prarodiče? Co by asi řekl děda na vaše podnikání, na to, že jste postavili dům nebo že máte spokojenou rodinu? Zapomněli jste si říct babičce o recept na ty nejlepší koláče? Možná je ještě čas. Napište otci, matce, prarodičům.

Dopisy posílejte, prosím, na e-mail: dopisyrodina@denik.cz nebo na adresu: VLTAVA LABE MEDIA a.s., Deník – dopisy, U Trezorky 921/2, 158 00 Praha 5.