Marry Bell

Poprvé vraždila v 10 letech, což nebyla jediná šokující skutečnost v jejím případě. Zavraždila dva chlapce, čtyřletého Martina, kterého uškrtila a tříletého Briana, kterého ubodala. V druhém případě přizvala k činu kamarádku. Brianovi vyřezala do břicha nůžkami písmeno M, nůžkami mu také pobodala nohy a ustřihla penis.

Za vraždy si odseděla 12 let, psychiatrická vyšetření prokázala, že je typickým případem psychopata. Byla propuštěna pod cizí identitou, ovšem ví se, že má dceru a stala se také babičkou. O jejím případu vyšly dvě knihy, uvádí se v nich, že Marry byla sexuálně zneužívaná matkou, která se živila jako prostitutka a specializovala se coby domina. Marry Bell měli od jejích 4 let zneužívat i matčini klienti.

Amarjeet

Osmiletý Amarjeet zavraždil svou šestiměsíční sestřenici a o pár měsíců později také ubil k smrti svou osmiměsíční sestru. Rodině se podařilo zatajit před okolím, co se skutečně stalo. Amarjeet měl tedy možnost vraždit i potřetí.

Unesl půlroční holčičku ze sousedství, rozbil jí hlavu cihlou a pohodil v trávě za vesnicí. Během vyšetřování prý moc nenamluvil, zato se hodně smál. Byl poslán do vězení a v 18 letech by měl putovat do psychiatrické léčebny.