Když se Šíp s manželkou Tomáše Matonohy domlouval, bylo to na dlouhé lokte. Nikoliv, že by do toho herečka nechtěla jít, to ona se ráda pochlubí, co za nádheru vytvořila, ale jsou s mužem a dětmi dost časově vytížení a nejhorší byly prázdniny. To byli buď u moře, nebo na chalupě.

Ale teď konečně nastal „den D“ a vypravili jsme se za herečkou, která měla být doma sama, ale nakonec byl přítomen i manžel Tomáš Matonoha. Jen byl nemocný, tak se nechtěl fotit ani natáčet, což jsme respektovali a vystačili si s hrdou vládkyní domu Luckou Benešovou.

U ní je vidět, že je na svůj vysněný dům náležitě pyšná. A není se čemu divit. Všechno to tam od základů předělali podle obrazu svému. Lucka pracovala na každém detailu, aby to u nich bylo útulné a co nejvíce naklizené.

„Zatím se o to všechno starám já. Já jsem si něco vysnila, tak podle toho rekonstruujeme. Ještě není všechno hotové, ale už se blížíme do finiše. Já jsem detailista, všechno musí mít své místo, i maličkosti. Zatím to uklízím sama, ale v budoucnu bych se asi nebránila uklízečce,“ prozradila se smíchem sympatická herečka.

Ta byla jako vždy dobře naladěná, provedla nás celým domem, dokonce nám ukázala i ložnici, kde uléhá po boku manžela. „Tu jsem si navrhla do stylu Provence, je to strašně útulné, měla jsem volnou ruku, tak jsem se vyřádila,“ smála se Lucka.

Sami se podívejte, v jakém útulném a luxusním domě slavný pár bydlí. I nám se nechtělo odcházet, jak to tam bylo rodinné, hezké a pohodové. A vy máte exkluzivně se Šípem nahlédnout, jak si herci bydlí. Ve fotogalerii máte nejen snímky, ale i video s vyprávěním herečky.