V březnové anketě si miminka odnesla 42847 hlasů. Nejvíce hlasů, a to 20 797 obdržel Matěj Adamčík z Ústeckého kraje, získal tak originální titul miminko měsíce a vyhrál pěkné ceny.

Projekt Miminka a maminky v Deníku získává na oblibě a nabízí řadu novinek.
Stovky miminek dostávají díky Deníku dárky. Získat je pro své dítko můžete i vy

Po celý květen lidé hlasovali v rubrice miminek na našich webových stránkách v anketě O nejsympatičtější miminko měsíce dubna. V dubnové anketě miminka dohromady nasbírala 50 104 hlasů. Nejvíce hlasů, a to 24 037 získala Viktorie Paclíková ze Středočeského kraje. Výhercům moc gratulujeme!

Až do 30. června lze hlasovat v anketě O nejsympatičtější miminko měsíce května a po celé léto se koná speciální fotosoutěž Dítě Deníku, která symbolicky odstartovala na Mezinárodní den dětí 1. června. 

Vilém Maruš, 6. dubna 2023, 3700 g, 32 cm, Svitavy.
Kdo získá titul Miminko měsíce května roku 2023? Hlasujte v celostátním finále

Výherce soutěže Dítě Deníku čeká rodinný pobyt ve wellness a zveřejnění fotografie vítězů v našem tisku. Tato soutěž je založena na formě týdenních anket, první odstartovala na začátku června a poběží přibližně do poloviny srpna.

Následovat pak bude velké finálové klání, kam postoupí vítězové jednotlivých týdenních kol. Fotografii potomka s údaji (jméno a věk dítěte) do soutěže posílejte na e-mailovou adresu dite@vlmedia.cz.

Speciální letní soutěž Dítě Deníku odstartovala 1. června, fotografie můžete zasílat na e-mail dite@vlmedia.cz. Na fotografii: Michael, Matěj a Max Waldhauserovi (narozeni 7.5.2021 a 8.4.2023), 2 roky a 2 měsíce.
Čtvrté kolo speciální letní výzvy: Zapojte se do naší fotosoutěže Dítě Deníku

Miminka v součtu všech dosavadních měsíčních anket nasbírala již 105 580 hlasů. Zapojte se také a vyhrajte originální ceny!