I rok 2018 byl velmi plodný. Nejen na různé kauzy, zvraty, převraty, ale také i na hezké věci. Některým českým celebritám se narodilo miminko, které si tolik přáli. I když to pro někoho bylo těhotenství překvapením, požehnaný stav přijali s otevřenou náručí.

Kdo se tedy může těšit z malého potomka? Pár dětí se narodilo nedávno, některé už začátkem roku. Jak se vlastně slavná

Moderátorka Gabriela Lašková

Slavná miminka, která se narodila v roce 2018.

Bývalá Miss a stále Primy se na konci dubna stala maminkou. Těhotenství plánovala, protože nedávno předtím se stala vdanou paní a nechtěla s rodinou dlouho otálet. Usměvavý klučina dostal jméno Benedikt.

Moderátor Michael Kavalčík

Slavná miminka, která se narodila v roce 2018.

Herec, který si dřív říkal Ruda z Ostravy se sice nestal tatínkem podruhé, ale na druhorozeného syna se pořádně načekal. Jeho manželka Zuzana dlouho přenášela, ale když rodila, tak to trvalo pouhých deset minut. A jaké jméno tento okatý klučina dostal? Rodiče mu vybrali rovnou dvě jména - Dave Martin.

Moderátorka Martina Gavriely

Slavná miminka, která se narodila v roce 2018.

Dlouhých osm let čekala moderátorka se zpěvákem Marcusem Tranem na to, až se jim narodí vytoužené miminko. A koncem roku 2018 se jim to konečně splnilo. Po hrůstrašném potratu minulý rok nakonec sexy moderátorka přivedla na svět syna se jménem Lee.

Herec Miroslav Etzler

Slavná miminka, která se narodila v roce 2018.

Čtvté dítě si Miroslav Etzler užívá ze všech nejvíc. Sám přiznává, že v minulosti nebyl zrovna dobrým otcem, ale teď se to bude svému klučíkovi snažit vše vynahradit. Partnerka Helena mu porodila miminko na podzim a dostal jméno Samuel.

Zpěvačka Monika Absolonová

Zpěvačka si splnila sen, ale zažívá tím pořádný fičák.

Usměvavá Monika vždycky toužila po velké rodině. A to se jí splnilo koncem listopadu, kdy přivedla na svět rozkošného synka Matouše, na kterého se už těšil starší bráška, tříletý Tadeáš. Pro zpěvačku je to sice vyčerpávají, ale užívá si to plnými doušky.

Zpěvačka Míša Tomešová

Slavná miminka, která na svět přišla v roce 2018.

Mladá zpěvačka těhotenství zrovna neplánovala. Měla malého synka Kristiánka, který ni dával zabrat, ale příroda to tak chtěla jinak. Když bylo Kristiánovi půl roku, Míša otěhotněla. Pro její tělo to byl obrovský záhul, ale nakonec nedávno přivedla na svět syna Jonáška, který se těší velké přízni nejen rodiny, ale hlavně staršího brášky.

Herečka Kristýna Leichtová

Slavná miminka, která se narodila v roce 2018.

Těhotenství herečky známé třeba ze sitcomu Comback nebylo zrovna procházkou růžovou zahradou. Dokonce dlouze přenášela a bála se o zdraví miminka. Naštěstí vše dopadlo dobře a v srpnu se stala hrdnou maminkou dcery Dorotky.

Herečka Aneta Krejčíková

Slavná miminka, která se narodila v roce 2018.

I hvězda seriálu Ulice se tento rok stala maminkou. Sice se snoubencem nejdříve plánovali svatbu, nakonec si miminko ale řeklo o slovo dříve. Herečka otěhotněla náhodou, ale hned se začala na prcka těšit. Až se jí v září narodil rozkošný chlapec Ben.

Herečka Marie Doležalová

Slavná miminka, která se narodila v roce 2018.

Herečka známá ze sitcomu Comback zatím dceru Alfrédu nechce ukazovat. Výjimku udělala pro jeden časopis, ale na sociálních sítích vždy ukazuje jen různé části těla vytoužené holčičky. Jestli zdědí herecké sklony po mamince nebo taneční talent po tatínkovi, to se teprve uvidí.