Svatební zvony, slavnostní šaty, hrdličky na důkaz lásky. Kdo všechno letos zažil, jaké je to být novomanželem či novomanželkou? I když se říká, že se sňatky v dnešní době nenosí, stále se do toho celebrity „praštit“ nebojí.

Někdo se bral po dlouholeté známosti, někdo do toho skočil po hlavě docela rychle. Ale láska mezi nimi jen kvete, tak proč to nestvrdit ještě před úřady nebo Bohem. Kdo si změnil ze statusu svobodný na vdaný či ženatý?

Zpěvák Josef Vágner a Marlene

Letos byl i rok plný lásky.

Muzikálový zpěvák Josef Vojtek si letos v létě vzal za svou ženu dlouholetou přítelkyni původem z Německa Marlene. Jejich svatba nebyla vůbec obyčejná. Brali se u moře v Řecku, kde rodina má i svůj hotel, takže přátele měli kde spát a byla z toho týdenní párty.

V té době byla už Marlene těhotná, tak mohla jen koukat, jak to Pepa zapíjí i za ní. Ale ona je velmi tolerantní ženou, takže chtěla, aby si to její osudový muž užil se vším všudy. A nedávno se také stali pyšnými rodiči malé holčičky Amelie.

Herec Saša Rašilov a Lída Němečková

Letos byl i rok plný lásky.

Sympatický herec Saša Rašilov byl už jednou ženatý s herečkou Vandou Hybnerovou. Ale po dvaceti letech svazku láska vyprchala a radši šli od sebe. Štěstí našel usměvavý idol ženských srdcích u kolegyně Lídy Němečkové, která je skoro o 15 let mladší.

Partneři si ale nejdřív pořídili společného potomka, než se rozhodli pro svatbu. Chtěli, aby jim dcerka Maruška už mohla jít za družičku a také si to trochu užila. Saša doufá, že už to byl jeho poslední sňatek.

Tenistka Karolína Plíšková a Michal Hrdlička

Letos byl i rok plný lásky.

Bývalá světová tenisová jednička se s moderátorem Michalem Hrdličkou dlouho oťukávali. Dokonce to vypadalo na rozchod, když sporťák zapomněl na karlovarském festivalu slušné vychování, a pod vlivem alkoholu balil jednu kočku za druhou.

Nakonec mu ale Karolína odpustila a nejen to! Dokonce kývla na jeho nabídku sňatku. Byla to jedna z nejočekávanějších svateb, která musela být chystána narychlo kvůli tenisčině vytíženosti.

Moderátor Leoš Mareš a Monika Koblížková

Nedají bez sebe ani ránu.

Záletný moderátor dlouho hledal tu pravou, až ji našel na svatbě svého kamaráda Filipa Vaňka. Monika Koblížková idola dívčích srdcí uhranula natolik, že ji celkem po krátké době požádal o ruku. A nebyl by to Leoš, kdyby se tak nestalo s velkou pompézností.

A kdo čekal opět velkou svatbu jako s jeho ex Monikou, tak ten koukal jako z jara. Se vším utajením si sladké "ano" nakonec řekli jen před rodiči v kostele v Litomyšli. Dokonce doteď neukázali ani jednu svatební fotku.

Herečka Tereza Kostková a Jakub Nvota

Tereza by si moc přála mít vedle sebe slušného a věrného muže.

Oblíbená herečka nikdy neměla moc štěstí v lásce. Partneři jí vždy zlomili srdce, z čehož se dlouho léčila. Ale teď potkala slovenského režiséra Jakuba Nvotu, která ji učaroval natolik, že si ho po krátké známosti tajně vzala.

Vlastně Tereza celý jejich vztah tajila, až vyšlo najevo, že je opět vdanou paní. Vedle Jakuba vypadá více než spokojeně, ale o soukromí se bavit nechce. Dokonce stejně jako Marešovi ještě neukázala ani jednu fotku z jejich velkého dne.