Frýdek-Místek – 1. FC Slovácko B 2:1 (1:0). Diváci se mohli již ve čtvrté minutě radovat z prvního gólového úspěchu. Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal středopolař Němec a jeho střela levačkou skončila v šibenici hostující branky. Valcíři se po tomto momentu na dlouhé minuty usadili na polovině hostí a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Jako například ve 12. minutě, kdy Myšinský z ostrého úhlu nastřelil tyčku. Další možnost Frýdku ke skórování přišla
v 18. minutě, kdy po Němcově centru hlavičkoval Hrdlička. Jeho pokus ale opět brankáře hostí nepřekvapil. Po dvaceti minutách se gólově prosadil Fujerík, praporek pomezního rozhodčího však radost domácích hráčů i příznivců pro ofsajdové postavení střelce zhatil. Valcíři byli nejblíže druhé branky v samotném závěru první půle, kdy Galajda našel v šestnáctce hostí zcela volného Němce a ten sám před brankářem mířil pouze do jeho nohou.
V 53. minutě se po Stýskalově rohovém kopu snažil prosadit hlavou exligový Honka, jenže jeho pokus zachránil na brankové čáře brankář Dittert. Z následného rohového kopu nechali domácí zadáci zcela volného Lagu, jeho hlavička však cestu za tři bílé tyče nenašla.
V 66. minutě předvedli valcíři krásnou kombinační akci. Němec uličkou vysunul po pravé straně Literáka, ten přízemním centrem našel
v šestnáctce hostí nabíhajícího Galajdu a bylo to 2:0 pro Frýdek. Slovácko utkání zdramatizovalo v 73. minutě, kdy se po standardní situaci prosadil kapitán hostí Bělaška – 2:1.
Frýdek-Místek: Dittert – Literák, Hrdlička, Blažek, Macura – Kufa (76. Jordán), Němec (90. Oborný), Cesnek, Galajda (83. Pernikář) - Fujerík, Lukáš Myšinský. Trenér Radoslav Látal.