PŘEDPLATNÉ ZPRÁVY DO E-MAILU

Youtuber si koupil desítky nedoručených zásilek. A nestačil se divit

Při koupi nedoručených zásilek se můžete dočkat celé řady překvapení

Při koupi nedoručených zásilek se můžete dočkat celé řady překvapení | Foto: Shutterstock

Youtuber David Dvořák se rozhodl zakoupit balení nedoručených zásilek, aniž by přesně věděl, co balíčky obsahují. Jeden ho v průměru vyšel na méně než dvacet korun. Sám byl hodně překvapený, co všechno za své peníze pořídil. Zásilky rozbaloval ve videu na svém profilu na YouTube. 

Jak David Dvořák uvedl k nákupu na svém profilu na sociální síti TikTok, celkem sedm balení nedoručených zásilek pořídil v prodejně, která se nachází vedle Lidlu v Pardubicích. Jedno balení s asi deseti až patnácti zásilkami ho přišlo na 200 korun.

Podívejte se, co všechno David Dvořák v balíčcích našel:

Zdroj: Youtube

Na začátku rozbalování se pozastavil se nad tím, že na všech balíčcích byla uvedeno jméno, adresa i telefonní kontakt. Na druhou stranu však všechny byly určeny adresátům z ciziny. Šlo také o Austrálii, Srbsko, Finsko i Slovensko.

Nejsledovanější česká úklidová influencerka Kateřina Brožová
Jak nebýt otrokem v domácnosti? Inspirujte se českou úklidovou influencerkou

Měl připraveny dvě bedny – jednu na použitelné věci a druhou na ty, které skončí v koši. Ta první byla nakonec o poznání plnější. Skončila v ní například černá guma s řetízkem zlaté barvy, SD karta, plyšové uši, držák na sluchátka, bělící pásky na zuby, elektrický zubní kartáček, kryt na telefon, LED pásky či vyměnitelné náramky k hodinkám.

„Lis na česnek, vždycky sem si ho chtěl koupit,“ těšilo ho po rozbalení jednoho z balíčků. U některých pak těžko rozlišoval, k čemu jednotlivé předměty by šlo využít.

Pozastavil se i nad dárkovým bonusem. Ke koupeným balíčkům dostal zdarma také jeden větší balík. Byly v něm desítky čisticích houbiček. „Vůbec nevím, na co to použiji,“ kroutil hlavou. Jeho příznivci mu však v komentářích rychle poradili. „Jsou to nanohoubičky, se kterými vyčistíte skoro všechno,“ vyplývá z komentářů jeho příznivců.

Hlavní zprávy

Zprávy odjinud