Stačí jen správně odpovědět na otázku:

Jaké příchutě křupek Cheetos jsou u nás k dostání?

a) majonézová, kečupová, hořčicová
b) cibulová, arašídová, kečupová
c) kečupová, arašídová, sýrová

Správné odpovědi zasílejte na číslo 9001207. Cena sms je 7 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199). Tvar sms DEN ZOO  AneboBneboC JMENOaPRIJMENI ADRESA PSC. Správné odpovědi zasílejte od 15.5.. 2018 do 18.5. 2018.

Vybereme 50.,100.,150. odpověď.

Správnou odpověď a více informací o Cheetos najdete na www.cheetos.cz.

Rok se s rokem sešel a gepardí paterčata z pražské ZOO budou mít první narozeniny! A taková významná události zaslouží pořádně oslavit. Nenechte si proto ujít jejich narozeninovou oslavu, která se bude konat přímo v pražské ZOO v Troji, a to v sobotu 26. května.

Od loňského jara se pražská ZOO pyšní pěticí gepardů, kterou můžete při její návštěvě vidět i vy. A protože se první narozeniny této chlupaté pětky nezadržitelně blíží, nesmí na jejich počest chybět řádná oslava. Tři kluci - Sid, Sam a Sola, jejichž jména začínají počátečním písmenem S, stejně jako jméno jejich maminky Savannah, a dvě holčičky - Jenny a Jessi, jejichž počáteční písmeno J slouží zase jako odkaz na jejich strýčka, vás budou s napětím očekávat ve svém výběhu v pavilonu šelem.

Důležitým členem rodiny je i gepard Chester, maskot oblíbených Cheetos křupek pro celou rodinu už od roku 1986. Chester je totiž adoptivní taťka gepardích puberťáků z pražské ZOO, a protože je to „kočkomil“, bude tuhle chlupatou partičku finančně podporovat i letos.

Neseďte v sobotu 26. května doma a přijďte si užít senzační gepardí narozeninové odpoledne do ZOO!