Stačí jen správně odpovědět na otázku:

Kolik dní trvá celý program UGO Očista?

a) 3 dny

b) 6 dní

c) 9 dní

Odpovědi zasílejte od 20. 9. do 23. 9. na e-mailovou adresu soutez@denik.cz. Vyhrává 99. a 199. správná odpověď.

Cítíte se unavení, bez energie a potřebovali byste celkově doplnit šťávu? Pak vyzkoušejte UGO Očistu – ucelený 9denní program, během něhož díky speciálně sestaveným zeleninovo-ovocným šťávám doplníte tělu vitamíny a pomůžete mu připravit se na náročné podzimní období.

Fyzická a psychická harmonie je klíčem ke zdraví a celkové životní pohodě. Dnešní doba, hektické pracovní tempo a rodinné povinnosti nám ale často brání zpomalit a věnovat čas sám sobě. A právě na to se snaží upozornit devítidenní program UGO Očista, který pomocí šťáv, meditací a inspirací pomáhá do každodenní rutiny přinášet zdravější stravovací návyky a obnovit vaši vnitřní rovnováhu.

Díky UGO Očistě získáte 7,5 l unikátních šťáv na tři dny, které obsahují nejen ovoce, zeleninu, bylinky a koření, ale i čistící čaj s vilkakorou a kopřivou, které přispívají ke správné funkci imunitního systému. Součástí programu je také doporučení, jak si sestavit třídenní jídelníček „před“ a „po“ konzumaci šťáv, dále pak nutriční online poradna, mobilní aplikace s meditacemi Deepaka Chopry, průvodce UGO Očistou s inspiracemi pro duševní pohodu a detoxikační čaje LEROS.

Registrace do podzimních termínů UGO Očisty běží do 27. 9. 2019, speciálně namíchané šťávy si lze vyzvedávat ve Freshbarech nebo Salateriích UGO ve 4 vybraných termínech od 11. do 24. 10. 2019.

Více informací a podrobnosti k registraci najdete na www.ugoocista.cz.