Stačí jen správně odpovědět na otázku:

Jak velkou část pufrovací kapacity organismu představuje L-KARNOSIN?  

a)      25%

b)      30%

c)       50%

Odpověď najdete na www.orling.cz.

Správné odpovědi zasílejte na číslo 9001107. Cena sms je 7 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199). Tvar sms DEN GELADRINK  AneboBneboC JMENOaPRIJMENI ADRESA PSC. Správné odpovědi zasílejte od 12.10. do 15.10.2017, vybereme 10.,50.,100.,150. správnou SMS.

Pokud vás baví běh, makáte ve fitku, hrajete squash či jinak aktivně sportujete, určitě to znáte: čas od času vás doslova skolí ostrá, pálivá bolest ve svalech, které začnou tuhnout, pohyb se začne zhoršovat. Může za to zvýšená tvorba laktátu v organismu právě vlivem intenzivní anaerobní svalové práce. Dalším negativním důsledkem řady sportů je zvýšené opotřebení šlach a kloubní chrupavky a bolest s tím spojená. Proto je potřeba o svaly i klouby pečovat.

GELADRINK SPORTAKTIV®, obsahující mj. L-KARNOSIN, fysiologický doplněk ve sportu, který je součástí rychlých svalových vláken. Ten zvyšuje svalovou sílu a vytrvalost a představuje velkou část pufrovací kapacity celého organismu. Další zásadní součástí přípravku je FORTIGEL®, kolagenní bílkovina ve formě peptidů, která spolu s dalšími obsaženými látkami (vitaminem C, MSM a glukosaminsulfátem) přispívá k udržování normálních kostí a kloubů.