Stačí jen správně odpovědět na otázku:

Kolikátá generace rodiny Beam se stará o tradiční výrobu whiskey Jim Beam?

a)      5

b)      7

c)       9

Správné odpovědi zasílejte na číslo 9001207. Cena sms je 7 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199). Tvar sms DEN JIM  AneboBneboC JMENOaPRIJMENI ADRESA PSC. Správné odpovědi zasílejte od 27. 9. 2018 do 30. 9. 2018.

Vyhrává 10., 50., 100.správná odpověď

Ochutnejte prémiovou americkou whiskey Jim Beam, která je díky své lahodné chuti s příjemným a jemně nasládlým náznakem karamelu a vanilky právem celosvětově nejprodávanějším bourbonem. Rodina Beam jej dle původní receptury vyrábí již 223 let, nechte se proto unést na vlně prověřené klasiky a vychutnejte si Jim Beam při jakékoliv příležitosti.

Jim Beam má dlouhou tradici, s jeho výrobou začal jako první ze sedmi generací Jacob Beam v Kentucky. Za celou tu dobu whiskey téměř nezměnila svou recepturu, základní suroviny i jejich poměr zůstal nezměněn, proto ji dodnes tvoří kukuřice, obiloviny, ječmenný slad a voda. O jedinečnou chuť a aroma vanilky, karamelu a medu se navíc postará i čtyřleté zrání v sudech z amerického bílého dubu, které jí v závěru dodá výjimečné dřevité tóny. Kvalita chce svůj čas.

Soutěže se nesmí zúčastnit osoby mladší 18 let.