Stačí jen správné odpovědět na otázku:

Co znamená zkratka WBI (Whole Bean Instant)?

a)    Instantní káva obsahuje mletá kávová zrna

b)    Káva tvoří jemnou pěnu na povrchu

c)    Káva bez kofeinu

Správné odpovědi zasílejte na číslo 9001207. Cena sms je 7 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199). Tvar sms DEN JAKOBS  AneboBneboC JMENOaPRIJMENI ADRESA PSC. Správné odpovědi zasílejte od 9.8. 2018 do 11.8. 2018. Vyhrává 50.,100.,150. odpověď.

Bohatá kréma a intenzivní kávová chuť. Jestli právě tohle čekáte od svého šálku kávy, pak se seznamte s novinkou Jacobs Barista Edition, která zahrnuje prémiové produkty Jacobs Barista Americano a Jacobs Barista Crema. Barista Edition je připravena uspokojit i ty nejnáročnější milovníky kávy. A tak se lehce stane, že se díky každému šálku zasníte i s otevřenýma očima.

Jacobs Barista Edition je rozpustná káva vyšperkovaná mletými zrny, která jí dodávají jedinečnou chuť. Charakterizuje ji jemná sedlinka z mletých zrn, kterou najdete na dně každého vypitého šálku.

Jacobs Barista Crema obsahuje mletá zrna a navíc vytváří jemnou krémovou pěnu. Požitek z výborné kávy s jedinečným aroma umocní pocit toho, že se vznášíte na obláčku. Dokonalá harmonie jemně mletých kávových zrn a instantní kávy potěší chuťové buňky a skvělé kávové aroma vás přiblíží ke svému snu již s prvním ochutnáním.