Co přípravek VIP MAMI jako jediný multivitamin pro těhotné a kojící obsahuje navíc?

a) Minerály
b) Laktobacily
c) Vitaminy

Správné odpovědi zasílejte na číslo 9001107. Cena sms je 7 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199). Tvar sms DEN MAMI  AneboBneboC JMENOaPRIJMENI ADRESA PSC. Správné odpovědi zasílejte od 9. 5. do 12. 5. 2017, vybereme 1., 10., 50., 100., 110. správnou sms

Doplněk stravy VIP MAMI je první multivitamin obsahující unikátní kombinaci vitaminů, minerálů, DHA, EPA, laktobacilů a zázvoru. Toto inovativní složení bylo odborníky vyvinuto přímo na míru maminkám. Kyselina listová (vitamin B9) přispívá k růstu zárodečných tkáni během těhotenství, k normální krvetvorbě a podílí se na procesu dělení buněk. Vitaminy C a E působí jako antioxidanty. Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému, zinek k normální syntéze DNA, jód pak ke správné funkci nervového systému.

Další složkou jsou DHA a EPA, jde o omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které přispívají k normální funkci srdce a udržení krevního tlaku. DHA navíc napomáhá správnému vývoji mozku a zraku miminka při příjmu 250 mg DHA denně. Doplněk stravy VIP MAMI jako jediný na českém trhu kromě vitaminů, minerálů, DHA a EPA obsahuje i laktobacily. Další složkou je prášek z oddenku zázvoru, který se využívá na zmírnění nevolnosti v průběhu těhotenství. Zakoupením přípravku VIP MAMI navíc získáte i dárkový poukaz na jakoukoliv lekci cvičení s kočárkem fitMAMI.

Více informací na www.vipmami.cz.