Stačí jen správně odpovědět na otázku:

Který den slavíme Den svatého Patrika?

A) 17. března
B) 17. dubna

Správné odpovědi zasílejte dne 8. až 10.března na emailovou adresu soutez@denik.cz.

50. odpověď vyhrává 2 vstupenky na Street Food Festival. 100. odpověď vyhrává 2 vstupenky do Rock Cafe. 150. odpověď vyhrává 2 vouchery na stříhání v Charakter Barber. 200.správná odpověď vyhrává výrobník ledu Beko.

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice. Letos budou dokonce dvoudenní, opět pod taktovkou legendární irské whiskey Jameson. O víkendu 16. a 17. března se můžeme těšit na propojení české scény s irskými kulturními hodnotami a typickými formami umění. Základem bude živá hudba, různá kulturní vystoupení, workshopy, irská gastronomie a také průvod Prahou. Slavit se nebude jenom v hlavním městě, ale také na více než 600 místech v celé zemi.

Tour svatého Patrika je letos zase o něco bohatší než v loňském roce. A i z tohoto důvodu bude také dvoudenní. V sobotu bude hrát prim muzika, profesionální komici, různé workshopy a gastronomie, v neděli pak irský průvod Prahou. A na co konkrétně se můžete těšit? Program Tour svatého Patrika 2019 je bohatý, informace o jednotlivých akcích se dozvíte na www.toursvatehopatrika.cz.