Stačí jen odpovědět na otázku a jeden soutěžící vyhrává.

SAVO je tradiční česká značka, která se na úpravu vody a desinfekci domácností používá již mnoho desítek let. Ve kterém roce se v Bohumíně začalo vyrábět SAVO?

a) 1955
b) 1973
c) 1988

Správné odpovědi zasílejte na číslo 9001107. Cena sms je 7 Kč.

Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199).

Tvar sms DEN SAVO AneboBneboC JMENOaPRIJMENI ADRESA PSC.

Ze všech odpovědí zaslaných od 18. 6. do 21. 6. 2016, vybereme 499. správnou sms

Nápovědu najdete na www.savo.eu.

V dnešní době není příliš náročné pořídit na zahradu bazén, třeba jen nadzemní. Co se může řadě lidí jevit problematičtější, je udržet v něm vodu čistou a zdravotně nezávadnou.

Pískový filtr, síťky, vysavače a plachty jsou důležité, ale samy o sobě vodě nezabezpečí hygienickou nezávadnost. Aby byla voda v bazénu skutečně čistá, je potřeba používat kromě těchto praktických pomocníků také chemické přípravky. Nejdůležitějším ošetřením bazénové vody je její dezinfekce.

Nejdostupnějším způsobem je použití přípravku na bázi chloru, jakým je například oblíbené Savo Original. Takto ošetřená voda je zbavena 99,9 % všech bakterií. Můžete ji navíc doplnit UV zářením či mikrofiltrací.

Už toto léto můžete trávit ve svém vlastním bazénu a mít postaráno o přípravky na desinfekci vody i bytu.  Stačí poslat SMS se správnou odpovědí na soutěžní otázku a skvělý bazén s pískovou filtrací a desinfekční sadou přípravků SAVO může být váš. Nápovědu najdete na www.savo.eu.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.