Stačí jen správně odpovědět na otázku a 6 soutěžících vyhrávají

Společnost ROYAL CANIN produkuje krmivo pro:

A) kočky a psy
B) křečky a morčata
C) papoušky

Správné odpovědi zasílejte na číslo 9001107. Cena sms je 7 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199) . Tvar sms DEN ROYAL AneboBneboC JMENOaPRIJMENI ADRESA PSC. Ze všech odpovědí zaslaných od 20.6. do 22.6. 2015 vybereme 10.,20.,30. správnou sms, která vyhrává INDOOR LIFE small dog ADULT, 40.,50.,60. správnou sms, která vyhrává SPORTING LIFE AGILITY 4100 large dog

Správnou odpověď najdete na www.royalcanin.cz

ŘADA INDOOR LIFE

Společnost Royal Canin přišla na trh se speciálním krmivem, které je určeno pro malé psy žijící převážně v bytech. Řada granulí INDOOR LIFE tak usnadní život všem majitelům pokojových plemen, protože svým složením pomáhá podporovat zdravé zažívání a snižuje množství stolice. Díky vysoce stravitelným proteinům a vhodné vláknině eliminuje i zápach exkrementů. Výběr velice kvalitních zdrojů sacharidů snižuje riziko obezity u psa a zaručuje snadné trávení.

INDOOR LIFE small dog ADULT

INDOOR LIFE small dog ADULT. INDOOR LIFE small dog ADULT je kompletní krmivo pro dospělé malé psy do 10 kg žijící většinu času uvnitř. Častý problém u psů, kteří tráví čas spíše v interiéru a nemají dostatek pohybu, bývá udržení jejich optimální váhy. Podáváním granulí INDOOR LIFE small dog ADULT se riziko obezity prudce snižuje. Upravené množství kalorií a obsah L-karnitinu totiž vytváří vyvážené krmivo a je ideálním pomocníkem proti přibývání na váze. Aby byla srst psa lesklá a zdravá, obsahují granule také omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA). Svým složením přispívá i ke zlepšení orální hygieny, díky chelátům vápníku se u psů redukuje vznik zubního kamene. Krmivo je vhodné pro psy od 10 měsíců věku.

SPORTING LIFE AGILITY 4100 large dog

SPORTING LIFE AGILITY 4100 large dogSPORTING LIFE AGILITY 4100 large dog je kompletní krmivo pro psy velkých plemen nad 10 kg s krátkou a intenzivní zátěží. Častým problémem u velkých psů, kteří mají denně nadměrnou pohybovou námahu, je onemocnění kloubů. Speciální krmivo od společnosti Royal Canin obsahuje mix kvalitních a potřebných živin, aby se udržely klouby zdravé a snadno pohyblivé. Vysoký podíl sacharidů (40%) zaručuje okamžitě využitelnou energii při intenzivní zátěži. Granule SPORTING LIFE AGILITY 4100 large dog obsahují i celou řadu důležitých vitamínů (vitamín C, vitamín E,) a lutein s taurinem, což jsou látky neutralizující volné radikály v těle. Pro dobré zažívání psa je do krmiva přidán specifický zdroj vlákniny (FOS a psyllium) a vysoce stravitelný protein. Celkové složení pomáhá k udržení fyzické kondice po delší dobu. Krmivo je vhodné pro psy od 10 měsíců věku.