Stačí jen správně odpovědět na otázku:

Immune Akut sirup je vhodný pro děti od

a)      1 roku
b)      2 let
c)      5 let

Odpověď najdete na www.generica-bohemia.cz

Správné odpovědi zasílejte na číslo 9001207. Cena sms je 7 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199). Tvar sms DEN GENERICA  AneboBneboC JMENOaPRIJMENI ADRESA PSC. Správné odpovědi zasílejte od 3. 10. 2018  do 13. 10. 2018. Vyhrává 100., 200., 300. odpověď.

Vítr, zima, déšť, horko…podzimní počasí je zvratů, a když se k neustálým změnám přidá chrchlající kamarád nebo kolega, imunita tento nápor nemusí ustát. Proto je dobré na podzim hýčkat obranyschopnost vaši i dítěte potravinovými doplňky od společnosti Generica.

Immune Akut sirupu na akutní, ale i preventivní podporu imunity. Obsahuje přírodní vitamín C, zinek a extrakt z bezu černého, které přispívají ke správnému fungování imunitního systému. Sirup neobsahuje barviva, aroma, umělá sladidla ani konzervační látky. Je vhodný pro děti již od 1 roku.

Pro děti 12+ a dospělé lze zvolit žvýkací tablety Immune Akut s vyšším množstvím účinné látky. Pro komplexnost podpory imunity kombinujte s kapkami B-komplex a vitaminem C v kapkách pro děti od 3 let.