Kolikátý ročník se letos uskuteční?

A) 11 ročník
B) 2 ročník
C) 40 ročník

Správné odpovědi zasílejte na číslo 9001107. Cena sms je 7 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199). Tvar sms DEN ARMY AneboBneboC JMENOaPRIJMENI ADRESA PSC.

Ze všech odpovědí zaslaných od 18.5. 2016 do 20.5. 2016 vybereme 99. správnou sms.

Pošlete děcka na „army tábor" aneb Fortuna favet paratam!

„Fortuna favet paratam" aneb štěstí přeje připraveným, je motto letošního již 11. ročníku airsoftového „army" tábora v Žerotíně na Lounsku.

V duchu tohoto hesla už od loňského prosince probíhají přípravy na tento v dnešní době stále více vyhledávaný typ letního tábora pro děti a mládež. K jeho atraktivitě přispívá i dnešní zvýšený zájem o dění v armádě České republiky a rostoucí zájem o airsoft mezi mládeží.

Letošní 11. ročník samozřejmě nějaké překvapení zase přinese. Lesy kolem Žerotína opět letos ožijí postavami v maskovaných uniformách. Přírodní rezervace Džbán nedaleko Prahy tak bude svědkem soubojů o vlajku, ochranu V.I.P. osoby po simulovaném pádu vrtulníku, nočních hlídek a mnoha dalších airsoftových aktivit.

Army tábora se po dohodě může účastnit i mládež nad 18 let. Více informací a fotografií z akcí najdete na stránkách www.army-tabor.cz.