Jaké je doporučené dávkování doplňku stravy NatiFem?

0 - 1 sáček denně

1 – 2 sáčky denně

2 – 3 sáčky denně

Správné odpovědi zasílejte na číslo 9001107. Cena sms je 7 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199). Tvar sms DEN NATIFEM  AneboBneboC JMENOaPRIJMENI ADRESA PSC. Správné odpovědi zasílejte od 8.2. 2018 do 10.2. 2018.

Vybereme 10.,20.,30.,40.,50.odpověď

Doplněk stravy NatiFem je určen všem ženám v reprodukčním věku, které plánují miminko a chtějí v brzké době otěhotnět. Přípravek je vhodný nejen při snaze o početí klasickou cestou, ale i za situace, kdy žena dochází do centra asistované reprodukce.

Hodí se i pro ženy ve zralejším věku a pro dlouhodobé uživatelky antikoncepce, které chtějí svoje tělo připravit na těhotenství. Doplněk stravy NatiFem je první přípravek v České republice s obsahem kombinace inositolů (myo-inositol a d-chiro-inositol v poměru 40:1), kyseliny listové a folátu 4. generace Quatrefolic, vitamínů D3, C, B6 a B12, MSM a zinku.

Toto inovativní složení bylo odborníky vyvinuto přímo na míru ženám, které se snaží otěhotnět. Doporučené dávkování je 1-2 sáčky denně. Příprava je velmi snadná, obsah sáčku s práškem stačí rozpustit ve sklenici s vodou. Pro lepší chuť přípravek obsahuje citronové aroma a náhradní sladidla steviol-glykosidy a xylitol vhodné pro diabetiky. Přípravek neobsahuje lepek, cukr ani laktózu. Více informací na www.natifem.cz.