Stačí jen správně odpovědět na otázku:

Co je významnou přednosti Omega 3?

A) triglyceridová forma mastných kyselin
B) vitamín D

Správné odpovědi zasílejte od 28. ledna do 31. ledna na emailovou adresu soutez@denik.cz.  Vyhrává 10.,20.,30.,40.,50.,60.správná odpověď.

Revital rodinná Omega 3 je určena dětem i dospělým. Měkké želatinové kapsle obsahují extra silnou dávku Omega 3 mastných kyselin pro zdravý mozek, srdce a zrak.

Revital Omega 3 obsahuje vysokou dávkou EPA (330 mg) a DHA (220 mg) extrahovaných z rybího oleje mořských ryb. Vzhledem ke zvýšenému obsahu účinných látek tak stačí dospělému člověku 1-2 a dětem od 6 let 1 kapsle denně.  Významnou předností je triglyceridová forma mastných kyselin. Pro organizmus je zcela přirozená, a proto ji ochotně přijímá a dokáže ji nejlépe využít.

Revital Omega 3 se vyznačuje prvotřídní kvalitou, přísně testovanou v akreditovaných laboratořích s doložitelnými výsledky analýz.

Omega 3 mastné kyseliny jsou v lidské potravě nezastupitelné a nepostradatelné pro správnou funkci především mozku a srdce. Dokážou ovlivnit krevní tlak a blahodárně působí také na zrak. Vzhledem ke sníženému zastoupení v běžné stravě jsou jako doplněk stravy vhodné pro všechny věkové skupiny, včetně dětí. U těhotných žen ovlivňují vývoj mozku a zraku plodu i kojeného dítěte a pro tyto ženy jsou obzvláště vhodným doplňkem stravy. Vědecky je dokázáno, že Omega 3 mastné kyseliny mají nejen protizánětlivé účinky, ale zdají se být nezbytné pro rozpoznávací funkce jako je paměť i výkonnost mozku. Příznaky nedostatku Omega 3 mastných kyselin se mohou projevovat různě, např. únavou, poruchami paměti, extrémním vysoušením kůže, srdečními problémy nebo změnami nálad až depresí.

www.vitar.cz