Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Soutěž s Deníkem o 90 kávovarů

Naše soutěž o 90 kávovarů skončila. Děkujeme všem účastníkům a blahopřejeme vítězům. 

26.10.2017
SDÍLEJ:

Soutěžte s Deníkem o 90 kávovarůFoto: Redakce

V 9. kole soutěže byli vylosováni tito šťastní výherci:

Kávovary vyhrávají:
Jiří Marčonek, Hulín
Bohumil Mikeska, Chudobín
Tichý Josef a Jarmila, Dub nad Moravou
Ivana Suchá, Horní Cerekev
František Král, Veselí nad Lužnicí
Jan Horák, Zlín
Hana Pluhařová, Lázně Bohdaneč
Linda Sigmundová, Kroměříž
Jiří Najč, Hradec Králové
Jan Chudárek, Kašava 

Knihy vyhrávají:
Vladimír Brom, Nymburk
Josef Šípek, Protivín
Vladislav Souček, Postupice
Jana hanibalova, Benesov
Petr Hába, Rakovník
Václav  Šimáček, Praha  IX - Libeň
Zdeněk Sikyta, Plzeň
Marie Dvořáková, Žamberk
Ludmila Pajasová, Česká Skalice
Tomáš Dvořák, Střelice

Pravidla soutěže

ÚPLNÁ PRAVIDLA (dále jen „pravidla“) MARKETINGOVÉ SOUTĚŽE „VELKÁ SOUTĚŽ DENÍKU“ (dále jen „soutěž“)

1. POŘADATEL

VLTAVA LABE MEDIA a.s., se sídlem U Trezorky 921/2, 158 00 Praha 5 – Jinonice, IČ: 01440578, DIČ: CZ01440578 (dále jen „Pořadatel“)

2. DOBA TRVÁNÍ

Soutěž probíhá v době od 1. září  2017 do 2. listopadu 2017 a to v 9 hracích  týdnech:

1. 9.  – 7. 9. 2017

8.9.. -  14.9. 2017

15.9. – 21. 9. 2017

22. 9. – 28. 9. 2017

29. 9. – 5. 10. 2017

6. 10. – 12. 10. 2017

13. 10. – 19. 10. 2017

20. 10.-26. 10. 2017

27.10. – 2. 11. 2017

(dále jen jednotlivě „hrací týden“, společně „hrací týdny“)

3. PODMÍNKY ÚČASTI

Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší osmnácti let s doručovací adresou v České republice, která splní další podmínky dle těchto pravidel (dále jen „soutěžící“). Soutěže se nemohou zúčastnit osoby, které jsou v pracovním, obchodně právním nebo jiném obdobném poměru k Pořadateli, Organizátorovi, jakož i osoby těmto osobám blízké dle § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník. Pokud se i přesto některá z těchto osob stane výhercem v soutěži, výhra jí nebude předána. Výhra nebude předána také v případě, že Pořadatel či Organizátor zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého ze soutěžících či jiné osoby, která dopomohla danému soutěžícímu k získání výhry. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Při jakémkoli jejich porušení si Pořadatel nebo Organizátor vyhrazuje právo daného soutěžícího ze soutěže bez náhrady vyloučit.

4. PRINCIP SOUTĚŽE

a. Soutěžícím může být jen předplatitel Deníku s aktivní objednávkou. Za předplatné se nepovažuje krátkodobé předplatné pomocí SMS.

b. Do losování o výhry hracího týdne budou zařazeny všechny odpovědi vyplněné na webu www.denik.cz/velkasoutez nebo odeslané poštou. Podmínkou pro zařazení do losování je vyplnění kontaktních údajů.

c. Do každého týdenního kola se může jeden soutěžící zapojit maximálně jednou. Pokud vyplní a odešle více soutěžních otázek, bude do losování zařazena jen první z nich.

d. Soutěžící musí potvrdit svou účast v soutěži a souhlas s uveřejněním svého jména a příjmení ve výsledkové.

e. Účast v soutěži je dobrovolná.

f. Nejpozději tři dny po poslední dnu hracího týdne budou všechny doručené platné odpovědi zařazeny do slosování o ceny.

5. LOSOVÁNÍ O CENY

Každý hrací týden bude losováno o celkem 20 výher v tomto pořadí:

10 x kávovar Tchibo

10 x kniha

6. VÝHRY

výhry pro daný hrací týden budou vyhlášeny vždy nejpozději 10. dnů po ukončení daného hracího týdne a uveřejněny na webu Pořadatele www.denik.cz a v tištěné verzi Deníku.

7. OZNÁMENÍ A PŘEDÁNÍ VÝHER

Vítězové každého hracího týdne budou vyhlášeni v týdnu následujícím po losování daného hracího týdne a to zveřejněním na www.denik.cz/velkasoutez.  Pro oznámení výhry výherci budou užity výhradně adresy a e-mailové adresy, uvedené účastníky při objednávce předplatného Deníku. Informace o výhře s pokyny na předání výhry bude výherci sdělena nejpozději do 30 dnů po vyhlášení výhry. V případě, že se Pořadateli nepodaří předat výherci výhru dle ustanovení těchto pravidel či se výherce nepodaří opakovaně kontaktovat ve lhůtě 30 dnů od vyhlášení výsledků soutěže či si výhru v souladu s pokyny nepřevezme, zaniká nárok výherce na získání této výhry a výhra propadá ve prospěch Pořadatele. Předáním výhry výherci jsou splněny veškeré závazky Pořadatele vůči výherci stanovené těmito pravidly. Předání a převzetí výhry musí být výhercem potvrzeno, a to podpisem předávacího protokolu. Podepsání potvrzení o převzetí výhry soutěžícím je podmínkou získání výhry.  Podmínkou pro přiznání výhry je aktivní odběr (předplatné) Deníku a uhrazení všech závazků soutěžícího vůči Pořadateli. 

8. SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Potvrzením účasti v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas, aby jeho jméno a příjmení bylo zpracováváno, tj. zveřejněno ve výsledkové listině v rámci soutěže na webu Pořadatele denik.cz a dále, aby Pořadatel a Organizátor po dobu 1 roku od začátku soutěže zpracovávali jeho osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, tel. číslo a e-mailová adresa a to pro vyhodnocení soutěže a pro marketingové účely (tj. nabízení produktů a služeb) Pořadatele a Organizátora v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Soutěžící má právo svůj souhlas odvolat, a to písemnou formou na adrese sídla Pořadatele. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem jeho doručení Pořadateli a Organizátorovi. Účastník má dále práva dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména právo přístupu k údajům, které se ho týkají, a právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich likvidaci, jakož i právo na omluvu, peněžní zadostiučinění nebo peněžitou náhradu, bylo-li jednáním Pořadatele nebo Organizátora porušeno právo subjektu údajů na lidskou důstojnost, osobní čest, dobrou pověst či právo na ochranu jména. 

9. DALŠÍ DŮLEŽITÉ PODMÍNKY SOUTĚŽE

Výhry ani účast v soutěži nejsou právně vymahatelné.

Soutěžící nejsou oprávněni požadovat namísto výhry peněžní či jakékoliv jiné plnění.

Pořadatel tímto není vůči soutěžícím jinak zavázán a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele či Organizátora, než jsou uvedená v těchto pravidlech.

Za kvalitu výher ručí jejich dodavatelé, kteří také vyřizují případné reklamace.

Pořadatel nenese odpovědnost za jakákoli rizika spojená s realizací výhry.

Pořadatel ani Organizátor soutěže neodpovídá za doručení zpráv.

O jakýchkoliv reklamacích či námitkách rozhoduje s konečnou platností Pořadatel.

Pořadatel si vyhrazuje právo bez náhrady soutěž zkrátit, odložit, přerušit anebo zrušit či jednostranně změnit nebo doplnit její pravidla po celou dobu jejího trvání, a to tak, že změnu vyhlásí na místě, kde jsou k dispozici pravidla soutěže.

Pravidla soutěže jsou k dispozici na webové stránce www.denik.cz/velkasoutez.

Ostatní vztahy, výslovně neupravené těmito pravidly, se řídí obecně závaznými právními předpisy České republiky.

Autor: Redakce

26.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fikret Alić
4

Fotografie zuboženého muže symbolem genocidy. Bosňák přihlížel soudu v Haagu

Útočník zabil v egyptském letovisku Hurghada dvě Němky a zranil Češku, která nakonec zemřela v nemocnici.
1 7

Čeští kriminalisté odletěli do Egypta. Vyšetří ubodání Češky

AKTUALIZUJEME

Stahují se nad vrahem z roku 1997 mračna? Jeho obětí byla dvacetiletá Lucie

Na první pohled zoufalý pokus, ve skutečnosti geniální tah. I takto se dá zhodnotit krok moravskoslezské policie, která ve čtvrtek svolala krátkou tiskovou besedu k případu vraždy z roku 1997. Tehdy 14. prosince neznámý pachatel uškrtil v Ostravě dvacetiletou dívku – Lucii V. Policisté se domnívají, že někdo jméno vraha může znát. 

Vydání Babiše a Faltýnka k trestnímu stíhání výbor začne řešit příští týden

Sněmovní mandátový a imunitní výbor se začne zabývat novou policejní žádostí o vydání předsedy a prvního místopředsedy hnutí ANO Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání patrně příští týden. O termínu a o návrhu programu jednání výboru se jeho členové poradí v pátek ráno, uvedl předseda výboru Stanislav Grospič (KSČM). Nový předseda dolní komory Radek Vondráček (ANO) předal výboru žádost policie dnes dopoledne.

DOTYK.CZ

Dojetí z Prahy: Apple natočil světovou vánoční reklamu v české metropoli

/VIDEO/ Mezinárodní firmy proslulé dojemnými vánočními spoty nezůstaly ani letos nic dlužny své pověsti a snaží se získat zákazníky na minipříběhy plné emocí. Letos se k nim přidal i Apple, který navíc svou světovou vánoční reklamu natočil v Praze. 

Zeman užívá návykové látky, míní Schwarzenberg

/ANKETA/ Prezident Miloš Zeman se kvůli dlouhodobému užívání návykových látek změnil a přišel o zábrany. V rozhovoru s agenturou ČTK to řekl čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg, který zároveň Zemana kritizoval za jeho výroky při návštěvě Ruska či za jeho tvrzení, že nevede kampaň za své znovuzvolení. Jako o vhodném kandidátovi do prezidentského úřadu mluvil o bývalém velvyslanci Pavlu Fischerovi.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT