Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Soutěž s Deníkem o 90 kávovarů

Naše soutěž o 90 kávovarů skončila. Děkujeme všem účastníkům a blahopřejeme vítězům. 

26.10.2017
SDÍLEJ:

Soutěžte s Deníkem o 90 kávovarůFoto: Redakce

V 9. kole soutěže byli vylosováni tito šťastní výherci:

Kávovary vyhrávají:
Jiří Marčonek, Hulín
Bohumil Mikeska, Chudobín
Tichý Josef a Jarmila, Dub nad Moravou
Ivana Suchá, Horní Cerekev
František Král, Veselí nad Lužnicí
Jan Horák, Zlín
Hana Pluhařová, Lázně Bohdaneč
Linda Sigmundová, Kroměříž
Jiří Najč, Hradec Králové
Jan Chudárek, Kašava 

Knihy vyhrávají:
Vladimír Brom, Nymburk
Josef Šípek, Protivín
Vladislav Souček, Postupice
Jana hanibalova, Benesov
Petr Hába, Rakovník
Václav  Šimáček, Praha  IX - Libeň
Zdeněk Sikyta, Plzeň
Marie Dvořáková, Žamberk
Ludmila Pajasová, Česká Skalice
Tomáš Dvořák, Střelice

Pravidla soutěže

ÚPLNÁ PRAVIDLA (dále jen „pravidla“) MARKETINGOVÉ SOUTĚŽE „VELKÁ SOUTĚŽ DENÍKU“ (dále jen „soutěž“)

1. POŘADATEL

VLTAVA LABE MEDIA a.s., se sídlem U Trezorky 921/2, 158 00 Praha 5 – Jinonice, IČ: 01440578, DIČ: CZ01440578 (dále jen „Pořadatel“)

2. DOBA TRVÁNÍ

Soutěž probíhá v době od 1. září  2017 do 2. listopadu 2017 a to v 9 hracích  týdnech:

1. 9.  – 7. 9. 2017

8.9.. -  14.9. 2017

15.9. – 21. 9. 2017

22. 9. – 28. 9. 2017

29. 9. – 5. 10. 2017

6. 10. – 12. 10. 2017

13. 10. – 19. 10. 2017

20. 10.-26. 10. 2017

27.10. – 2. 11. 2017

(dále jen jednotlivě „hrací týden“, společně „hrací týdny“)

3. PODMÍNKY ÚČASTI

Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší osmnácti let s doručovací adresou v České republice, která splní další podmínky dle těchto pravidel (dále jen „soutěžící“). Soutěže se nemohou zúčastnit osoby, které jsou v pracovním, obchodně právním nebo jiném obdobném poměru k Pořadateli, Organizátorovi, jakož i osoby těmto osobám blízké dle § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník. Pokud se i přesto některá z těchto osob stane výhercem v soutěži, výhra jí nebude předána. Výhra nebude předána také v případě, že Pořadatel či Organizátor zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého ze soutěžících či jiné osoby, která dopomohla danému soutěžícímu k získání výhry. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Při jakémkoli jejich porušení si Pořadatel nebo Organizátor vyhrazuje právo daného soutěžícího ze soutěže bez náhrady vyloučit.

4. PRINCIP SOUTĚŽE

a. Soutěžícím může být jen předplatitel Deníku s aktivní objednávkou. Za předplatné se nepovažuje krátkodobé předplatné pomocí SMS.

b. Do losování o výhry hracího týdne budou zařazeny všechny odpovědi vyplněné na webu www.denik.cz/velkasoutez nebo odeslané poštou. Podmínkou pro zařazení do losování je vyplnění kontaktních údajů.

c. Do každého týdenního kola se může jeden soutěžící zapojit maximálně jednou. Pokud vyplní a odešle více soutěžních otázek, bude do losování zařazena jen první z nich.

d. Soutěžící musí potvrdit svou účast v soutěži a souhlas s uveřejněním svého jména a příjmení ve výsledkové.

e. Účast v soutěži je dobrovolná.

f. Nejpozději tři dny po poslední dnu hracího týdne budou všechny doručené platné odpovědi zařazeny do slosování o ceny.

5. LOSOVÁNÍ O CENY

Každý hrací týden bude losováno o celkem 20 výher v tomto pořadí:

10 x kávovar Tchibo

10 x kniha

6. VÝHRY

výhry pro daný hrací týden budou vyhlášeny vždy nejpozději 10. dnů po ukončení daného hracího týdne a uveřejněny na webu Pořadatele www.denik.cz a v tištěné verzi Deníku.

7. OZNÁMENÍ A PŘEDÁNÍ VÝHER

Vítězové každého hracího týdne budou vyhlášeni v týdnu následujícím po losování daného hracího týdne a to zveřejněním na www.denik.cz/velkasoutez.  Pro oznámení výhry výherci budou užity výhradně adresy a e-mailové adresy, uvedené účastníky při objednávce předplatného Deníku. Informace o výhře s pokyny na předání výhry bude výherci sdělena nejpozději do 30 dnů po vyhlášení výhry. V případě, že se Pořadateli nepodaří předat výherci výhru dle ustanovení těchto pravidel či se výherce nepodaří opakovaně kontaktovat ve lhůtě 30 dnů od vyhlášení výsledků soutěže či si výhru v souladu s pokyny nepřevezme, zaniká nárok výherce na získání této výhry a výhra propadá ve prospěch Pořadatele. Předáním výhry výherci jsou splněny veškeré závazky Pořadatele vůči výherci stanovené těmito pravidly. Předání a převzetí výhry musí být výhercem potvrzeno, a to podpisem předávacího protokolu. Podepsání potvrzení o převzetí výhry soutěžícím je podmínkou získání výhry.  Podmínkou pro přiznání výhry je aktivní odběr (předplatné) Deníku a uhrazení všech závazků soutěžícího vůči Pořadateli. 

8. SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Potvrzením účasti v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas, aby jeho jméno a příjmení bylo zpracováváno, tj. zveřejněno ve výsledkové listině v rámci soutěže na webu Pořadatele denik.cz a dále, aby Pořadatel a Organizátor po dobu 1 roku od začátku soutěže zpracovávali jeho osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, tel. číslo a e-mailová adresa a to pro vyhodnocení soutěže a pro marketingové účely (tj. nabízení produktů a služeb) Pořadatele a Organizátora v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Soutěžící má právo svůj souhlas odvolat, a to písemnou formou na adrese sídla Pořadatele. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem jeho doručení Pořadateli a Organizátorovi. Účastník má dále práva dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména právo přístupu k údajům, které se ho týkají, a právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich likvidaci, jakož i právo na omluvu, peněžní zadostiučinění nebo peněžitou náhradu, bylo-li jednáním Pořadatele nebo Organizátora porušeno právo subjektu údajů na lidskou důstojnost, osobní čest, dobrou pověst či právo na ochranu jména. 

9. DALŠÍ DŮLEŽITÉ PODMÍNKY SOUTĚŽE

Výhry ani účast v soutěži nejsou právně vymahatelné.

Soutěžící nejsou oprávněni požadovat namísto výhry peněžní či jakékoliv jiné plnění.

Pořadatel tímto není vůči soutěžícím jinak zavázán a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele či Organizátora, než jsou uvedená v těchto pravidlech.

Za kvalitu výher ručí jejich dodavatelé, kteří také vyřizují případné reklamace.

Pořadatel nenese odpovědnost za jakákoli rizika spojená s realizací výhry.

Pořadatel ani Organizátor soutěže neodpovídá za doručení zpráv.

O jakýchkoliv reklamacích či námitkách rozhoduje s konečnou platností Pořadatel.

Pořadatel si vyhrazuje právo bez náhrady soutěž zkrátit, odložit, přerušit anebo zrušit či jednostranně změnit nebo doplnit její pravidla po celou dobu jejího trvání, a to tak, že změnu vyhlásí na místě, kde jsou k dispozici pravidla soutěže.

Pravidla soutěže jsou k dispozici na webové stránce www.denik.cz/velkasoutez.

Ostatní vztahy, výslovně neupravené těmito pravidly, se řídí obecně závaznými právními předpisy České republiky.

Autor: Redakce

26.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vladimír Říha, Pražská strojírna

Exředitel Pražské strojírny bral 10 let plat na neplatnou smlouvu

Christian Lindner, šéf FDP
18

Opoziční smlouva v Německu? Sociální demokraté zvažují spolupráci s CDU

AUTOMIX.CZ

Tesla každou minutu prodělá 170 tisíc korun. A někteří už věští datum konce

Zakladatel Tesly Elon Musk je sice vizionář se snahou zachránit planetu, ale podle některých není právě ukázkovým prototypem schopného byznysmena. Myslí si to přinejmenším Bob Lutz, který má v automobilovém průmyslu desítky let zkušeností.

Ano bude předsedat sedmi výborům. Demokratický blok čtyřem

Podle dohody sněmovních stran bude mít hnutí ANO předsedy sedmi výborů, Demokratický blok tvořený ODS, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN čtyř výborů. Po dvou výborech povedou Piráti, SPD a KSČM, předsednictví v jednom získá ČSSD. O obsazení komisí budou strany podle šéfa komunistického poslaneckého klubu Pavla Kováčika znovu jednat příští týden ve středu.

AKTUALIZUJEME

Stahují se nad vrahem z roku 1997 mračna? Jeho obětí byla dvacetiletá Lucie

Na první pohled zoufalý pokus, ve skutečnosti geniální tah. I takto se dá zhodnotit krok moravskoslezské policie, která ve čtvrtek svolala krátkou tiskovou besedu k případu vraždy z roku 1997. Tehdy 14. prosince neznámý pachatel uškrtil v Ostravě dvacetiletou dívku – Lucii V. Policisté se domnívají, že někdo jméno vraha může znát. 

Ztracenou argentinskou ponorku údajně poškodil výbuch, patrání pokračuje

Zvuková anomálie zachycená minulý týden v moři poblíž místa, kde zmizela argentinská ponorka A. R. A. San Juan se 44 lidmi na palubě, mohla být exploze. Informaci přinesl argentinský deník Clarín. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT