Stačí jen správně odpovědět na otázku:

Rodinná firma Emco vznikla v:

a) Rakousku

b) Česku

c) Anglii

Správné odpovědi zasílejte na číslo 9001207. Cena sms je 7 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199). Tvar sms DEN EMCO AneboBneboC JMENOaPRIJMENI ADRESA PSC. Správné odpovědi zasílejte od 30.1.2019 do 2.2.2019

Vyhrává 50.,100.,150.,200.,250.správná odpověď.

Svátek svatého Valentýna je ideální příležitostí odměnit nejen své nejdražší, ale také sebe. Začněte den super snídaní bohatou na ovoce, superfood, vlákninu a omega-3 mastné kyseliny, navíc ve stylové misce!

Emco, český výrobce mysli cereálií, si pro Vás připravil valentýnskou soutěž o balíček plný chutných produktů. Najdete v něm mimo jiné také nejnovější příchuť Super kaše Chia semínka & jahody doplněnou o stylovou misku, ve které si ji můžete vychutnat.

Novinka: SUPER KAŠE chia semínka & jahody

Super kaše od Emca jsou jednoduše super. A proč? Jsou plné ovoce, superfood, obsahují vysoký podíl rostlinných bílkovin a díky svému ovesnému základu jsou zdrojem potřebné vlákniny. Do této řady Super kaší přibyla i jahodová Super novinka s chia semínky!

Svěží jahodovou chuť díky vysokému podílu mrazem sušených jahod doplňují mletá jablka. Oblíbená chia semínka kaši dodávají vysoký podíl omega-3 mastných kyselin, které jsou nezbytné pro lidské zdraví. A jak je v Emcu zvykem, kaše je bez palmového tuku a přidaných barviv.