Stačí jen správně odpovědět na otázku:

Společnost Haribo čeká v příštím roce významné výročí. Kolik let oslaví od svého založení? 

A) 80 let

B) 100 let

C) 50 let

Odpovědi zasílejte od 10. prosince do 13. prosince na e-mailovou adresu soutez@denik.cz. Vyhrává 10., 20., 30., 40., 50.správná odpověď.

Nápovědu hledejte na www.haribo.cz.

Hvězdný zlatý mix

Užijte si advent se svými nejbližšími a oblíbenými zlatými medvídky ve svátečním kabátku. Haribo zlatá hvězda v sobě ukrývá mini balení, která obsahují klasické medvídky Goldbären, jejich měkčí verzi Goldbären Saft i kyselé Goldbären Saur.

Veselé Vánoce přeje Haribo

Vánoce klepou na dveře a spolu s nimi i četné návštěvy. Potěšte hosty sladkým vánočním dárkem – Haribo Merry Christmas. V balení, které je dostupné v červené a modré barvě, naleznou malí i velcí milovníci sladkého mix klasických želatinových bonbonů a bonbonů s mléčným polštářkem v rozmanitých ovocných příchutích.

Sladké zimní radovánky se zvířátky

Máte rádi zimu a zimní radovánky? To vás (a především vaše nejmenší) potěší limitovaná edice Haribo Winterhelden. V té na vás čekají bonbony ve tvaru soba, tučňáka, sovy, veverky a ledního medvěda.

Zimní potěšení se sobem i sněhulákem

Klasické medvídky, ale i bonbony ve tvaru svíčky, hvězdičky nebo zvonku, to vše najdete v limitované edici vánočního balení od společnosti Haribo. Obdarujete své blízké bonbony v ovocných příchutích

jablko, jahoda, malina, pomeranč, citron a ananas v balení se sobem či sněhulákem? Některé jsou klasické želatinové, jiné jsou na mléčném polštářku.

Advent ve speciálním vánočním balení

Poslední měsíc v roce je tu a s ním i Mikuláš, advent a tolik vyhlížené Vánoce. Překvapte své malé hosty, které vás během tohoto období určitě navštíví a potěšte je sladkou pozorností.