Geladrink Forte HYAL je nejkomplexnější přípravek na výživu kloubů vůbec!

Stačí jen správně odpovědět na otázku:

Geladrink Forte Hyal  se vyrábí v mnoha ovocných příchutích a také v jedné čisté variantě bez aromat, barviv, cukrů a sladidel. Jak se tato varianta nazývá?

A) Pure

B) Clear

C) Zero

Správnou odpověď najdete na www.orling.cz  

Odpovědi zasílejte od 3. prosince do 5. prosince na e-mailovou adresu soutez@denik.cz.

Vyhrává 10., 20., 30., 40. správná odpověď.

Nyní s hyaluronanem!

Tato osvědčená a vysoce účinná kloubní výživa Geladrink® Forte byla nyní obohacena vysokomolekulárním hyaluronanem sodným v denní dávce 100 mg. Jedná se o látku tělu vlastní, která se velkém množství se nachází v synoviální tekutině (kloubním mazu) a kůži, váže na sebe vodu a pojme přibližně tisícinásobek vody ke své hmotnosti. Ovlivňuje vlastnosti kloubní tekutiny a hydrataci pojivových tkání, chrupavek a rovněž kůže.

Dosud se hyaluronan či hyaluronová kyselina aplikovaly injekčně do kloubu, aby zlepšily vlastnosti synoviální tekutiny a pohyblivost kloubů. Nyní se však objevila řada kvalitních studií ověřujících vliv perorálně podávaného hyaluronanu (Oral hyaluronan relieves knee pain: a review Oe et al. Nutrition Journal (2016)) a ukázalo se, že je možné jej podávat perorálně a jeho podávání přináší kýžené zlepšení pohyblivosti kloubů.

Nový Geladrink® Forte HYAL tak přináší další zlepšení účinnosti – hloubkovou výživu, regeneraci a ochranu kloubních tkání, zlepšení viskoelastických vlastností kloubní tekutiny, ústup pohybových obtíží a zlepšení pohyblivosti.