Zapojte se s Deníkem do soutěže o 5 románů NEDOSTIŽNÍ od Alyson Noelové.

Stačí jen správně odpovědět na otázku:

V kolika zemích světa vychází nový román NEDOSTIŽNÍ:

A) 200 zemích světa
B) 2 zemích světa
C) Jen v ČR

Správné odpovědi zasílejte na číslo 9001107. Cena sms je 7 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199).

Tvar sms DEN NEDOSTIZNI AneboBneboC JMENOaPRIJMENI ADRESA PSC. Ze všech odpovědí zaslaných od 4. 6. 2016 do 7. 6. 2016 vybereme 10., 50.,150.,250.,300. správnou sms.

www.harpercollins.cz.

NEDOSTIŽNÍ - román o tom, jak se z našich nejtoužebnějších snů mohou stát nejčernější noční můry.

Americká spisovatelka Alyson Noëlová, která vyrůstala ve velmi skromných podmínkách sama s matkou v okresu Orange v Kalifornii, je ztělesněním amerického snu. Po bouřlivé pubertě začala pracovat jako letuška, aby se posléze stala spisovatelkou, kterou už od dětství toužila být.

Alyson Noëlová je držitelkou řady literárních ocenění, zejména za literaturu pro mládež. Napsala třiadvacet románů, z nichž osm se během dvou let umístilo na prvních příčkách seznamu bestsellerů New York Times.

Knihy Alyson Noëlové byly přeloženy do 36 jazyků a vydány ve více než 50 zemích světa. Světového věhlasu se jí dostalo díky velmi populárním knižním sériím Nesmrtelní (Immortals) a Hledači duší (Soul Seekers) a sérii ze středoškolského prostředí Život Riley Bloomové (Riley Bloom).

V novinkovém románu NEDOSTIŽNÍ nás zavede do přitažlivého světa nočního klubového života v Los Angeles, o kterém říká: „Prostředí nočních klubů má v sobě bezesporu něco sexy a tajemného – je to jako maškarní bál pro vyvolené!"