Stačí jen správně odpovědět na otázku:

L.O.L. Surprise Dekodér s panenkou neobsahuje:

A) záhadný převlek
B) Lyžařské vybavení

Správné odpovědi zasílejte dne 19. a 20. prosince na emailovou adresu soutez@denik.cz. Vyhrává 100.,200.,300.správná odpověď.

Dokonalým dárkem pro všechny akční slečny nemůže být nic jiného než L.O.L. Surprise Dekodér s panenkou od MGA. Uvnitř totiž na holčičky čeká hned 15 dárků, včetně panenky a jejích doplňků, kterým předchází rozluštění tajných kódů a otevření zámků. Po vyluštění všech úkolů se dítě dostane k panence, která je ale ukryta v neprůhledném pouzdře, a tak malé slečny do poslední chvíle neví, která panenka na ně čeká. Zábava ale nekončí ani se ziskem panenky. Každá panenka totiž reaguje jinak na vodu, kdy po jejím namočení začne buď plakat, čůrat, plivat nebo měnit barvu – to vše se dítě dozví až v samotném závěru.

L.O.L. Surprise Dekodér s panenkou.Zdroj: Deník

L.O.L. Surprise Dekodér s panenkou bude holčičky jednoznačně bavit, a to nejen finální fáze s panenkou a jejími doplňky, ale i cesta k ní v podobě luštění kódů a odemykání zámků, kdy se bude holčička nenásilnou formou vzdělávat, soustředit a rozvíjet svoje schopnosti a kreativitu. Balení, ve kterém je původně panenka ukryta se následně dokonce stane kabelkou, ideální pro uložení panenky a všech jejích doplňků. K dostání v každém dobrém hračkářství.